23 Nisan 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta şampiyonluk mesaisi!

Beşiktaş'ta şampiyonluk mesaisi!

Beşiktaş'ta yönetim, futbolcuları şampiyonluğa motive etmek için yoğun çaba gösteriyor...


27 Nisan 2016 01:10

Beşiktaş'ta şampiyonluk mesaisi!

Cumartesi günü Vodafone Arena'da Kayserispor'u ağırlayacak Beşiktaş'ta, bu maç sonrasında oynanacak hücum gücü yüksek takımlar olan Galatasaray, Osmanlıspor ve Konyaspor ile maçları öncesinde yönetim de sıkı yönetim ilan etti. Başta Başkan Fikret Orman olmak üzere Ahmet Nur Çebi ve diğer yöneticilerin de sürekli olarak Ümraniye'de boy göstermeleri dikkat çekiyor. Yöneticiler genel olarak şampiyonluğun gelmesi durumunda yaşanacak olan eğlencelerden ve taraftarların yapacakları tahmin edilemez şampiyonluk kutlamalarından bahsediyorlar.

Barbaros Bulvarı yanacak

Beşiktaşlı futbolcuların Ahmet Abisi (Nur Çebi) sürekli olarak şampiyonluktan bahsediyor. Şampiyonluğun gelmesi durumunda taraftarların Türkiye'nin hatta dünyanın şimdiye kadar görmediği bir şenlik hazırlığı içinde olduğunu anlatıyor. Çebi sürekli olarak temas halinde olduğu taraftar gruplarından bu hazırlıklar için bilgi almaya çalıştığını ama kendisine bile söylenmediğini aktarıyor. Bu arada Beşiktaş bu hafta sonunda oynanacak Kayserispor maçı için Vodafone Arena'ya Barbaros Bulvarı üzerinden inecek. Taraftarlar ise takım otobüsünün stada geliş yolu üzerinde futbolcuların meşalelerle yolcu etmeye hazırlanıyor.

4 maça 1 milyon TL

Şampiyonluk yolunda avantajlı bir şekilde son 4 haftaya giren Beşiktaş'ta yönetim, hem teknik heyetle hem de oyuncularla sık sık bir araya gelerek destek oluyor. Prim konusunda kesenin ağzını açan yönetimin, 4 maç için şampiyonluk primini ise 1 milyon TL olarak açıklamaya hazırlanıyor. Yönetim ayrıca şampiyonlığun gelmesi durumunda TFF'nin verdiği 17 milyon TL'lik primin tamamını da futbolcular arasında pay etme kararı almış durumda. Başkan Orman'ın bu primi hafta sonunda oynanacak Kayserispor maçından önce takıma açıklayacağı bildirildi. Yönetimin ayrıca G.Saray maçına da ekstra bir prim verebileceği bildirildi.

Futbolcular da kenetlendi

Beşiktaşlı oyuncular sezonun kalan 4 maçında puan kaybı yaşamadan şampiyonluk ipini göğüsleyebilmek için saha dışında da sık sık bir araya geliyorlar. Genelliklr ev gezmeleri şeklinde olan bu görüşmelerin amacı ise saha dışında da birlik olmak. Yapılan ev gezmelerini genel olarak kaptan Tolga Zengin organize ederken, futbolcu eşleri de zaman zaman mutfaktaki marifetlerini gösteriyorlar.

Kaynak: Fotospor

Etiket: beşiktaş, kayserispor, barbaros bulvarıHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor