19 Nisan 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta sakatlık şoku!

Beşiktaş'ta sakatlık şoku!

Beşiktaş, Spor Toto Süper Ligi'nin 2. haftasında deplasmanda Konyaspor ile karşılaştı. Siyah Beyazlılar'ın yıldızı Oğuzhan Özyakup kasığından sakatlandı ve oyuna devam edemedi.


27 Ağustos 2016 00:28

Beşiktaş'ta sakatlık şoku!

Beşiktaş, Spor Toto Süper Ligi'nin 2. haftasında deplasmanda Konyaspor ile karşılaştı. Siyah Beyazlılar'ın yıldızı Oğuzhan Özyakup sol kasığını tutarak kendini yere bıraktı.

Sağlık görevlileri tarafından tedavisi yapılan oyuncu oyuna devam edemedi ve kenara değişiklik işareti yaptı. 62. dakikada Beşiktaş'ın yıldız ismi Oğuzhan Özyakup kasığından sakatlandı ve yerini Rhodolfo'ya bıraktı.

Beşiktaş'ın maestrosu Oğuzhan Özyakup'un kalçasında 1. derece yırtık tespit edildi.

Beşiktaş ve Konyaspor arasında oynanan mücadelede sakatlanarak yerini Rhodolfo'ya bırakan Oğuzhan Özyakup'un kalçasında 1. derece yırtık tespit edildi. Milli maç arasında önce gerçekleşen bu sakatlığın raporu, Türkiye Milli Takımı'na gönderilecek ve Özyakup kadrodan çıkartılacak. Kulüp doktoru Sarper Çetinkaya ise Oğuzhan hakkında "Oğuzhan'ın tedavi süreci 7-10 gün arasında sürer. Milli maç arasından sonra oynayacağımız ilk maça yetiştirmeye çalışacağız" dedi.

Etiket: Beşiktaş, Oğuzhan ÖzyakupHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor