20 Haziran 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta iki büyük hedef: Rakitsky ve Badstuber

Beşiktaş'ta iki büyük hedef: Rakitsky ve Badstuber

Beşiktaş'ta son dakika transfer gelişmesi... Beşiktaş'ta sol stoper için Yaroslav Rakitsky ve Holger Badstuber isimleri öne çıkıyor.


31 Mayıs 2016 00:28

Beşiktaş'ta iki büyük hedef: Rakitsky ve Badstuber

Beşiktaş'ta stopere yapılacak takviye Gökhan Töre'yi bekliyor... siyah-beyazlı ekip milli futbolcuyu West Ham'a satması durumunda dünya çapında bir stoper alacak. Fenerbahçe'nin Simon Kjaer'den aldığı verimi isteyen siyah-beyazlı yönetimin ilk hedefi: Yaroslav Rakitsky.

Başkan Fikret Orman'ın da Ukrayna'da defalarca izlediği Ukraynalı sol stoper için Shakhtar'ın istediği 12 milyon Euro ise şu anda bu oyuncunun siyah-beyazlı formayı giymesini imkansız hale getiriyor. Fakat Shakhtar'ın Boyko'yu istemesi, Rakitsky'nin yurt dışında oynama isteği bir de üzerine Töre'nin West Ham'a satılma durumu olursa Lucescu'nun eski takımının kapısı çalınacak.

Shakhtar'a Boyko artı 4-5 milyon Euro'luk bir teklif yapılıcık 26 yaşındaki stopere istenecek. Fakat şu an için Rakitsky, Beşiktaş'a çok uzak.

Badstuber'den vazgeçilmiyor

Siyah-beyazlıların sol stoper için diğer bir adayı ise devre arasında da gündeme gelen Bayern'in yıldızı Holger Badstuber. Yaşadığı sakatlıklar sonrası bir türlü eski formunu yakalayamayan ve aynen Mario Gomez gibi çıkış yolu arayan 27 yaşındaki Alman oyuncu da Beşiktaş'ın gözdeleri arasında. Siyah-beyazlı ekip menajerler aracılığıyla Badstuber'i de yokluyor. Bayern'i de... fakat aynen Rakitsky de olduğu gibi 1.90'lık dev yıldız da Beşiktaş'a çok uzak.

 

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: Rakitsky, beşiktaş, BadstuberHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor