24 Haziran 2018, Pazar


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta gündem Talisca

Beşiktaş'ta gündem Talisca

Daha oynadığı ilk maçta kendisini gösteren Talisca, Beşiktaşlı yöneticilere de kendisini beğendirdi.


05 Eylül 2016 00:03

Beşiktaş'ta gündem Talisca

Beşiktaş'ta herkes Gaziantespor ile oynanan hazırlık maçında alınan 3-0'lık galibiyetin yanı sıra Talisca'nın oyununu konuşuyor... geldiğinde Jose Sosa'nın yerini doldurabilir mi?, Sol kanatta Olcay Şahan'ın yerine mi oynayacak? Oğuzhan'ın arkasında Atiba ile beraber mi forma giyecek? sorularının yanı sıra; Tolgay'ı kesemez. Sosa'yı aratır iddialarını da gündeme getirmişti.

Fakat Gaziantepspor maçı gösterdi ki Talisca'nın gözü ne Olcay'ın formasında, ne Tolgay'ın yerinde, ne Sosa'nın boşluğunu doldurmakta. Talisca'nın hedefi Beşiktaş'ın lideri olmak. Kendisine yapılan penaltı pozisyonunda topu alıp penaltıyı kullanması, kaçırsa da moralini bozmaması, her yerden şut atıp, Aboubakar'a attığı gibi gol pasları da atması Talisca'yı bir anda öne çıkardı.

''Talisca için 25 milyon Euro'yu toplayalım''

Daha oynadığı ilk maçta kendisini gösteren Talisca yöneticilere de kendisini beğendirdi. Benfica oynadığı ve çok fazla tanınmadığı için bazı isimler için sır olan Talisca için Cumartesi akşam protokol tribünde ise bir espri vardı: Şimdiden para toplamaya başlarsak 2 yıl sonra bu çocuğun bonservisini almak için ödememiz gereken 25 milyon'u denkleştiririz. Biz de diyorduk ki nereden çıktı bu 25 milyon euro. Bu adamı bir kuruş aşağı bırakmaz Benfica.

Talisca'nın en büyük hedefi Pogba'yı eride bırakmak

Tekniği ile Rivaldo'yu örnek alan Talisca'nın hedefi ise çok yükseklerde. Kendisini Pogba ile kıyaslıyan genç oyuncu Benfica'ya geldiği ilk dönemlerde Fransız oyuncunun alternatifi olarak gösteriliyordu. O günden bu yana kendisine hedef olarak Pogba'yı seçen Talisca'nın Beşiktaş döneminde göstereceği performansla Pogba'yı geride bırakmayı hedeflediği biliniyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: talisca, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor