13 Kasım 2018, Salı


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta Gökhan Gönül sıkıntısı!

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül sıkıntısı!

Gökhan Gönül'ün tam gaz Beşiktaş'a koşması siyah-beyazlı takımın yıldızları Jose Sosa ve Ricardo Quaresma dahil tüm oyuncuların dengesini bozdu.


12 Haziran 2016 08:10

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül sıkıntısı!

Gökhan Gönül'ün tam gaz Beşiktaş'a koşması siyah-beyazlı takımın yıldızları Jose Sosa ve Ricardo Quaresma dahil tüm oyuncuların dengesini bozdu. Yılda 3.5 milyon Euro kazanan Mario Gomez dışında siyah-beyazlı ekipte en yüksek rakamı 1.78 milyon ve Q17 ile 1.6 milyon Euro ile Sosa kazanıyor. Diğer oyuncuların kazançları ise 1.5 milyon Euro'nun altında. Q17 bu sezon ise yaklaşık 200 bin Euro'luk düşüşle 1 milyon 600 bin Euro'ya oynayacak. Yönetim Sosa'ya ise 150 bin Euro'luk artışla 1 milyon 750 bin Euro vermeyi düşünüyor.

Özellikle kendisine sadece 150 bin Euro zam yapılması kararlaştırılan Sosa'nın menajerinin siyah-beyazlı kulüple temas kuararak oyuncusunun zammının yeniden gözden geçirilmesini istediği ise gelen bilgiler arasında. Aynı şekilde siyah-beyazlı ekibin yurt dışından teklif alan bazı Türk oyuncularının da menajerlerinin yöneticileri arayarak Gönül'e teklif edilen rakam için bilgi talep ettikleri gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: gökhan gönül, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor