22 Mayıs 2018, Salı


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta Gökhan Gönül sessizliği

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül sessizliği

Gökhan Gönül'de son dakika... Beşiktaş'ta taraftarların merakla beklediği transferlerinden olan Gökhan Gönül konusunda büyük bir sessizlik hakim.


31 Mayıs 2016 00:46

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül sessizliği

Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut ile anlaşan Ahmet Nur Çebi adeta ketum kesildi... Hemen hemen her konuda basın mensuplarına demeç vermeyi seven, sır saklamayı pek istemeyen Çebi, Gönül ile ilgili gelen sorulara ise tek kelime cevap vermiyor. Günde en az 10 kez farklı gazetelerin muhabirleri tarafından Gönül'ün durumu için aranan Çebi'nin tek sözü, "bekleyelim. Ne olacak görelim" oluyor.

Güneş isteğiyle Beşiktaş'tan kimse Gönül'le konuşmadı

Beşiktaş'ta tüm camia Gökhan Gönül'ün transferine kilitlenmiş durumda ama şimdiye kadar daha tek bir kişi bile tecrübeli oyuncu ile görüşme yapmış değil. Türkiye'nin en sevilen teknik direktörü olan, Selçuk İnan'dan, Burak Yılmaz'a, Mehmet Topal'dan, Onur Kıvrak'a kadar herkesin derdi olduğunda aradığı ilk isim olan Şenol Güneş, Gönül konusunda çok dikkatli davranıyor.

Şimdiye kadar ne Gönül, Güneş'i, ne de Güneş, Gönül'ü aramış değil. Güneş ayrıca Başkan Fikret Orman'dan da hiçbir yöneticinin Gönül'le konuşmasını istemiyor. Ama menajeri Ahmet Bulut üzerinden Gönül'e sağlanacak her türlü imkan net şekilde anlatılıyor. Bunlarda birebir Gönül'e ulaşıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: gökhan gönül, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor