20 Kasım 2018, Salı


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın karşısına çıkacak başkan adayı belli oldu

Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın karşısına çıkacak başkan adayı belli oldu

Beşiktaş'ta 16 Eylül'de yapılacak erken seçimde Yalçın Karadeniz, Fikret Orman'ın karşısına başkan adayı olarak çıkma kararı aldı.


15 Ağustos 2018 00:43

Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın karşısına çıkacak başkan adayı belli oldu

Beşiktaş’ta gözler Başkan Fikret Orman’ın aldığı baskın seçim kararında… 16 Eylül’e seçim tarihi koyan Fikret Orman’ın karşısına aday çıkma ihtimali çok düşük. Erdal Torunoğulları ve Ahmet Nur Çebi gibi isimler konuşuluyordu. Fakat Torunoğulları, “seçim Mayıs ayı içinde olması gerekiyor” diyerek aday olmayacağını işaret etti. Muhalefetin bir numaralı ismi Yalçın Karadeniz ise kimseyi bulamazsa kendisi Fikret Orman’ın karşısına çıkmak istiyor.

Fikret Orman'ın hedefi 10 kişiden daha az bir yönetim kurulu

Bu arada Beşiktaş’ta 16 Eylül’de yapılacak olan seçimin ardından Mayıs ayında bir kez daha seçim olacak. Yönetim içindeki çatlak sesleri temizleyip kendisine göre daha güçlü şekilde seçime gitmek isteyen Orman’ın hedefi ise daha küçük katılımlı bir yönetim kurulu oluşturmak. Şu an için yönetim kurulunda başkanın haricinde 15 isim bulunuyor. Orman’ın amacı rakamı 10’un altına indirmek. Bu şekilde işleyişi hızlandırmak.

Başkan'ın maaş alma fikri Işık'a ait

Başkan Fikret Orman’ın ortaya attığı “başkanların maaş alma zamanı geldi” sözleri Beşiktaş’ta yeni bir gündem maddesi oldu… bu konunun özellikle mesleği gazetecilik olan iletişim sorumlusu Candaş Tolga Işık’ın fikri olduğu ise gelen bilgileri arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: yalçın karadeniz, fikret orman, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor