22 Haziran 2018, Cuma


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta Fikret Orman ve Şenol Güneş'in 3 yıllık Avrupa planı

Beşiktaş'ta Fikret Orman ve Şenol Güneş'in 3 yıllık Avrupa planı

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman'ın 3 yıllık Avrupla planı ortaya çıktı.


22 Mayıs 2016 01:15

Beşiktaş'ta Fikret Orman ve Şenol Güneş'in 3 yıllık Avrupa planı

Şenol Güneş'le şampiyonluk sonrası kafa kafaya veren Orman ilk yıl gruplardan çıkmanın veya 3'üncü olarak UEFA Kupası'ndan yola devam etmenin başarı olacağını anlattı.

Orman başarılı teknik adamdan ikinci yılda Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final, UEFA Avrupa Ligi'nde ise yarı finalin çıta olarak belirlemesini istedi. Orman üçüncü yılda ise Şampiyonlar Ligi'nde bir yarı finalin veya UEFA Avrupa Ligi'nde oynanacak bir finalin kendisi için adeta bir hayal olduğunu söyledi.

Güneş'e kendisiyle 3 yıl daha etmek istediğini söyleyen Orman'ın, kendisinden sonra göreve gelecek olan Başkan'a da kendisi ile devam etmesi konusunda tavsiyede bulunacağı sözünü verdi.

GÜNEŞ'TEN ORMAN'A, "AVRUPA PLANI HAYAL DEĞİL" YORUMU YAPTI

Güneş Orman'ın kafasındaki Avrupa planına hem destek verdi. Hem de hayal olmadığını aktardı.

Tecrübeli teknik adam Beşiktaş'ın yeni stadı ile birlikte "elit lig"e yükselmeyi hakkettiğini belirtti. Her yıl Şampiyonlar Ligi'ne katılabilirlerse 3 yıl içinde kulübün kasasına girecek 100 milyon euro'ya yakın rakamla sınıf atlayabileceklerini aktardı. Güneş'in Başkan Orman'dan tek isteği ise bu dönemde kulübün parasının doğru şekilde kullanılmaya devam etmesi gerekiği oldu.

Şampiyonluklar ve Avrua Kupaları'na katılım paylarından gelecek olan paranın doğru kullanılması durumunda beklenen başarının hayal olmadığını aktardı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Şenol Güneş, Beşiktaş, Fikret OrmanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor