27 Mayıs 2018, Pazar


> Futbol > Beşiktaş’ta doktor krizi ortaya çıktı!

Beşiktaş’ta doktor krizi ortaya çıktı!

Kulüp doktoru Sarper Çetinkaya, başkan Orman’dan onay almasına karşın sağlık ekibinde istediği değişiklikleri yapamadı. Bazı isimlerle yolları ayırmayı planlayan Çetinkaya’nın bu düşüncesine Güneş ve futbolcular karşı çıkınca kriz patladı.


12 Temmuz 2016 11:04

Beşiktaş’ta doktor krizi ortaya çıktı!

Yeni sezon hazırlıklarına Jose Sosa krizi ile başlayan Beşiktaş’ta gözlerden uzak bir kriz daha yaşandığı daha ortaya çıktı.
Geçen sezon uyguladığı yöntemler ile takım içindeki sakatlıkları minimuma indiren Beşiktaş Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Sarper Çetinkaya’nın çalışmalar başlamasına karşın hala ortada olmamasının nedeni anlaşıldı.

Sezon bittikten sonra sağlık ekibinde bazı isimlerle yolları ayırmayı planlayan ve başkan Fikret Orman’ın da onay ve desteğini alan doktor Çetinkaya, bu konuda teknik direktör Şenol Güneş ve futbolcuların engeline takıldı.

Oyuncular, gönderilmesi düşünülen fizyoterapist ve masörlerle çalışmak istediklerini Şenol Güneş’e bildirdiler.

İSTEDİĞİ OLMAZSA BIRAKABİLİR

Güneş de futbolcularının isteğini kabul edince kriz patlak verdi.

Bu gelişme üzerine antrenmanlara gelmeyen ve yerine yardımcısı Murat Çevik’i gönderen Sarper Çetinkaya’nın beklemeye geçtiği ve kampa kadar istediklerinin yapılmaması halinde görevi bırakacağı öğrenildi.

Çetinkaya daha önce de masör Cemil Karataş’ı göndermişti. Ancak o dönem başta Ersan Gülüm ve Gökhan Töre gibi isimler Güneş’e yaptıkları baskıyla Kara’nın göreve geri dönmesini sağlamışlardı.

Kaynak: HaberTurk

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor