22 Nisan 2018, Pazar


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta dengeleri bozan teklif

Beşiktaş'ta dengeleri bozan teklif

Beşiktaş'ta Asbaşkan Ahmet Nur Çebi'nin Gökhan Gönül'e yılda 2 milyon Euro'dan 3 yıllık teklif yapması takımdaki dengeleri bozdu.


30 Mayıs 2016 06:57

Beşiktaş'ta dengeleri bozan teklif

Beşiktaş'ta Asbaşkan Ahmet Nur Çebi'nin Gökhan Gönül'e yılda 2 milyon Euro'dan 3 yıllık teklif yapması Jose Sosa ve Ricardo Quaresma dahil tüm oyuncuların dengesini bozdu. Yılda 3.5 milyon Euro kazanan Mario Gomez dışında siyah-beyazlı ekipte en yüksek rakamı 1.78 milyon ile Q17 ile 1.6 milyon euro ile Sosa kazanıyor. Diğer oyuncuların kazançları ise 1.5 milyon Euro'nun altında. Q17 bu sezon ise yaklaşık 200 bin Euro'luk düşüşle 1 milyon 600 bin euro alacak. Yönetim Sosa'ya ise 150 bin Euro'luk artışla 1 milyon 750 bin Euro vermeyi düşünüyor.

Özellikle kendisine sadece 150 bin euro zam yapılması kararlaştırılan Sosa'nın menajerinin siyah-beyazlı kulüple temas kuararak oyuncusunun zammının yeniden gözden geçirilmesini istedi. Aynı şekilde siyah-beyazlı ekibin yurt dışından teklif alan bazı Türk oyuncularının menajerlerinin de yöneticilerden Gönül'e teklif edilen rakam için bilgi talep ettikleri bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: gökhan gönül, beşiktaş, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor