20 Haziran 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta 11 futbolcuya talip var!

Beşiktaş'ta 11 futbolcuya talip var!

Sezon öncesi transfer çalışmalarını yürüten Beşiktaş yönetimi, bir yandan da futbolculara gelen teklifleri değerlendiriyor. Sezonun sona ermesinden bu yana siyah beyazlı takımın kadrosunda yer alan 11 oyuncu için yönetimin kapısı çalındı.


13 Haziran 2016 17:27

Beşiktaş'ta 11 futbolcuya talip var!

Beşiktaş yönetiminin sezon öncesi mesaisi yoğun bir şekilde devam ediyor. Öncelikle stoper ve bek pozisyonlarına transfer yapmak isteyen siyah beyazlılar, bir yandan da oyuncularına gelen tekliflere cevap veriyor.

Sezonun tamalanmasının ardından başta Oğuzhan Özyakup, Gökhan Töre, Atiba Hutchinson, Ricardo Quaresma ve Jose Sosa olmak üzere tam 11 oyuncu için farklı kulüpler talepde bulundu. Bu isimlerin dışında İspanya'ya dönmek isteyen Alexis Delgado ve geride kalan sezonda çok fazla şans bulamayan Tolgay Arslan ve Veli Kavlak farklı kulüplerin radarına takılan isimler oldu. Ayrıca Cenk Tosun, Olcay Şahan ve Dusco Tosic için de yönetime teklif geldi.

Bugüne kadar kulübe ulaşan talepler arasında yönetimin beklentilerini karşılayan rakamlara çıkılmadı. Futbolcularına gelen teklifleri değerlendirmeyi sürdürecek olan siyah beyazlı yönetim, istediği ücretlere ulaşılması halinde futbolcuların takımdan ayrılmasına izin verecek.

Kaynak: Ntvspor

Etiket: Oğuzhan Özyakup, Gökhan Töre, Atiba Hutchinson, Ricardo Quaresma, Jose SosaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor