28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş'ın kutlama planları!

Beşiktaş'ın kutlama planları!

Beşiktaş, Osmanlıspor'u 3-1 mağlup edip, 2015-2016 sezonunu şampiyon tamamlarken, şampiyonluk kupasına Perşebe günü kavuşacak.


15 Mayıs 2016 21:27

Beşiktaş'ın kutlama planları!

Beşiktaş kupayı ne zaman alacak? Beşiktaş şampiyonluk kupasına ne zaman kavuşacak? Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlama planları? Beşiktaş şampiyonluğu ne zaman kutlayacak?

Beşiktaş, Osmanlıspor'u 3-1 mağlup edip, 2015-2016 sezonunu şampiyon tamamlarken, şampiyonluk kupasına ne zaman kavuşacağı merak konusu oldu.

Ahmet Nur Çebi ilk olarak, ''Evsiz, barksız bir şekilde şampiyon olduk. Biz de bilmiyoruz nasıl yaptık, Allah yardım etti. Muhteşem bir sonuç'' dedi.

Osmanlıspor maçının ardından İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, ''Şimdi TFF ile konuşacağız. Konya'da maçı 2'ye 3'e alırsak koşup buraya geleceğiz. Alırız, alırız, Konyaspor sorun yapmaz. Erken oynarız sonra kupayı kaldırızız'' dedi.

Torku Konyaspor - Beşiktaş maçı Perşebe günü oynanacak. Mücadelenin saati daha sonra açıklanacak...

Kaynak: Fotospor

Etiket: beşiktaş, Beşiktaş kupayı ne zaman alacak? Beşiktaş şampiyonluk kupasına ne zaman kavuşacak? Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlama planları? Beşiktaş şampiyonluğu ne zaman kutlayacak?Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor