18 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş'ın ikinci ''imkansız''ı Edin Dzeko!

Beşiktaş'ın ikinci ''imkansız''ı Edin Dzeko!

Sezon başında Mario Gomez'i Fiorentina'dan "haraç-mezat" koparan Beşiktaş bu kez de Manchester City'yi, Edin Dzeko konusunda ikna etmeye çalışıyor.


04 Mayıs 2016 01:08

Beşiktaş'ın ikinci ''imkansız''ı Edin Dzeko!

Sezon başında Mario Gomez'i Fiorentina'dan "haraç-mezat" koparan Beşiktaş bu kez de Manchester City'yi, Edin Dzeko konusunda ikna etmeye çalışıyor. Sezonu Roma'da geçiren fakat İtalyan ekibinin 11 milyon Euro'luk satın alma bedelini kullanmayı düşünmediği Boşnak golcü için Beşiktaş yönetimi bir süredir, City'nin kapısını çalıyor.

City ilk etapta Dzeko için kapıyı Roma'nın elinde bulunan 11 milyon Euro'luk satın alma bedelinden açtı. Fakat yapılan ilk tur görüşmelerinde rakam 7.5 milyon Euro'ya kadar çekildi. Fakat Beşiktaş'ın böyle bir rakamı vermeye hiç de niyeti yok. Hatta bunu İngiliz yöneticilerle de müzakere ettiler. Dzeko için düşündükleri rakamı 2 milyon Euro olduğunu ilettiler.

Beşiktaş'ın bu teklifiyle şaşıran İngilizler, görüşmeleri yürüten Erdal Torunoğulları'na, "imkansız" cevabı verdi. Geçen sezon Gomez'in transferinde de "imkansız" lafını defalarca duyan ve bu kelimeye oldukça aşina olan Torunoğulları'nın Başkan Fikret Orman'a, "bize imkansız dediler. Dzeko'yu alacağız galiba" mesajını vermesi de dikkat çekti.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: edin dzeko, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor