22 Nisan 2018, Pazar


> Beşiktaş > Beşiktaş'ın gençleri Milano yolcusu

Beşiktaş'ın gençleri Milano yolcusu

Siyah-beyazlılar, Milano'da düzenlenecek turnuvada Türkiye'yi temsil edecek.


28 Nisan 2016 21:06

Beşiktaş'ın gençleri Milano yolcusu

Beşiktaş genç futbol takımı, Gazprom sponsorluğunda gerçekleşecek "Dostluk İçin Futbol Programı" çerçevesinde 26-29 Mayıs'ta İtalya'nın Milano kentinde düzenlenecek Uluslararası Sokak Turnuvası'nda, Türkiye'yi temsil edecek.

Konuyla ilgili BJK Futbol Özkaynak Düzeni Hakkı Yeten Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısına, Beşiktaş Futbol Altyapı Koordinatörü Emrah Bayraktar, 15 Yaş Altı Takımı Antrenörü Aydın Tuna ve takım kaptanı Erkan Çınar katıldı.

Emrah Bayraktar, toplantıda yaptığı konuşmada, Beşiktaş olarak her yıl çok sayıda uluslararası turnuvaya katıldıklarını dile getirerek, "Oyuncularımızın uluslararası tecrübelerini geliştirmek için bu organizasyonları çok önemsiyoruz. Gazprom'un davetinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Organizasyona 14 ve 15 yaş altı takımlarımızdan 8 oyuncumuz katılacak" diye konuştu.

Uluslararası Sokak Futbol Turnuvası'da 32 ülkeden takımlar katılacak. Beşiktaş'ın turnuva kadrosu genç futbolcular Erkan Çınar, Zeki Görkem Baştan, Batuhan Özma, Oğuzhan Akgün, Berat Bozdağ, Mert Tatlı, Muhammed Emre Kalkan ve Taha Eren Yılmaz'dan oluşuyor.

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor