26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş'ın Emre Mor teklifi belli oldu

Beşiktaş'ın Emre Mor teklifi belli oldu

Beşiktaş, Emre Mor için 2 milyon Euro bonservis bedeli ve sonraki satıştan yüzde 25 teklif etti


01 Haziran 2016 00:35

Beşiktaş'ın Emre Mor teklifi belli oldu

Genç gurbetçi oyuncularla bu sezon gelen şampiyonluk sonrasında aynı yolda yürümeye devam etme kararı alan Beşiktaş yönetimi gözünü Emre Mor'a dikti. Mor için ilk atağı ise sportif direktör Gökhan Keskin yaptı. Danimarka'da Emre'nin takımı Nordsjaelland'ın Midtjylland'a 4-1 yenildiği maçı Nordsjaelland sportif direktörü Carsten Vagn Jensen ile beraber izledi.

Keskin daha sonra maçın oynandığı Herning şehrinden Kopenhag'a 20 kilometre uzaktaki Farum kentine Jensen ve Nordsjaelland takımıyla beraber trenle geçti. Keskin'in Farum şehrinde Nordsjaelland takımının başkanı Tom Vernon'la bir de yemek yedi. Bu yemekte Keskin, Mor'u Danimarka ekibinden resmen istedi.

Başkan Fikret Orman'ın kendisine pazarlık yetkisi verdiği belgeleri sundu. Emre için 2 milyon Euro bonservis bedeli ve bir sonraki satıştan yüzde 25 teklif etti. Keskin özellikle Gökhan Töre örneğinden yola çıkarak 5 milyon Euro'ya aldıkları gurbetçi oyuncuyu 20 milyon Euro gibi bir rakama satmaya hazırlandıklarını Emre için de aynı durumun olacağını anlattı. Şimdi vermeyi vaadettikleri 2 milyon Euro'nun az görünmesine aldanılmamasını istedi.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: emre mor, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor