25 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş'ın defans hattı yıldızlar karması olacak!

Beşiktaş'ın defans hattı yıldızlar karması olacak!

Beşiktaş'ta Şampiyonlar Ligi kadrosunu kurmak için çalışmalar devam ederken, defansa düşünülen isimler taraftarı da heyecanlandıracak.


13 Temmuz 2016 07:31

Beşiktaş'ın defans hattı yıldızlar karması olacak!

Şampiyonlar Ligi'nde başarının yolunun defanstan geçtiğini düşünen Şenol Güneş'in bu isteğine cevap veren Başkan Fikret Orman, "efsane" bir savunma hattı kurmak için harekete geçti.

Sağ beke Gökhan Gönül'ü transfer eden siyah-beyazlılar sol bek için de Manchester City'den Alexander Kolarov'u kiralamaya çok yaklaştı. Defansın göbeğine ise yine aynı takımdan Vincent Kompany'yi isteyen Beşiktaş yanına da Gustavo Gomez'i alarak defansı sağlama almak istiyor.

Kolarov için Gökhan Töre'den gelen 2.5 milyon Sterlin'i kullanacak olan Beşiktaş, Kompany içinse 4 milyon Sterlin'lik bir kiralama bedeli belirlemiş durumda.

Kompany ile beraber oynayacağını duyduğu günden bu yana Valencia dahil olmak üzere pek çok Avrupa devini elinin tersiyle iten Gomez içinse 6 milyon Dolar, bonservis bedeli ödemesi planlanıyor.

Mario Gomez de, Kolarov ve Kompany'nin geleceğini öğrendiği günden bu yana Beşiktaş'ta kalmak için menajeri Ulli Ferber aracılığıyla kulübe mesaj gönderiyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: beşiktaş, fikret ormanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor