21 Nisan 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş'ın büyük sırrı

Beşiktaş'ın büyük sırrı

Son 5 yılda Emre Can (12 milyon euro), Schürrle (22 milyon euro) ve Vidal (12.5 milyon euro) gibi oyuncuları yüksek değerlere satan Leverkusen'in sırrı Beşiktaş'a geldi.


19 Nisan 2016 02:55

Beşiktaş'ın büyük sırrı

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş oyuncularını şampiyonluğa motive ediyor ama bir yandan da sürekli uyarılarda bulunuyor... Fenerbahçe'nin, Galatasaray'la berabere kalmasından sonra kendilerinin basın tarafından şampiyon olarak ilan edilmesine dikkat çekti. Güneş, "Bu camia, 11 puan öndeyken ’şampiyon olduk’ diye sevinirken ligi beşinci bitirdi. Son düdük çalıp, kupa ellerinizin arasında olmadan, şampiyon olduk havasına girmeyin" uyarısında bulundu.

Beşiktaş'ta Leverkusen sırrı

Son 5 yılda Emre Can (12 milyon euro), Schürrle (22 milyon euro) ve Vidal (12.5 milyon euro) gibi oyuncuları yüksek değerlere satan Leverkusen'in sırrı Beşiktaş'a geldi. 2010'da dönemin teknik direktörü Jupp Heynckess'in isteğiyle kurulan "performans laboratuvarı" Şenol Güneş tarafından siyah-beyazlılar tarafından da kullanıldığı bildirildi.

Bu laboratuvarda, futbolcuların kan testlerinden, yediklere yemeklere verdikleri reaksiyona, kız arkadaşları olduğunda gösterdikleri performanstan, özel hayatlarında yaşadıkları krizlere, idman sprint sayısından, oynadığı maçlarda salgıladığı dopamine kadar her türlü bilgi saklanıyor. Sonra da bu bilgilere göre futbolcular için idman programı hazırlanıyor. Kurulan bu laboratuvar sonrası Beşiktaş'taki her futbolcunun kalp atışları bile izlenebiliyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor