25 Mayıs 2018, Cuma


> Beşiktaş > Beşiktaş'a yapılan darbeci iması ortamı gerdi

Beşiktaş'a yapılan darbeci iması ortamı gerdi

"Kulüp tarafından yönetilen bir grup" iddiaları olan 12numara.org'un attığı Beşiktaş ve darbe mesajları Fenerbahçe'de krize neden oldu


23 Temmuz 2016 16:07

Beşiktaş'a yapılan darbeci iması ortamı gerdi

Fenerbahçe'de 12 numara krizi baş gösterdi. Başkan Aziz Yıldırım'a yakınlığı ile tanınan 'twitter'ın fenomenlerinden 12numara.org'tan atılan bir takım 'tweet'ler ortalığı karıştırmış durumda.

Zaman zaman Fenerbahçe'nin Ülke Stadı'nda odaları olduğu ve burada çalıştıkları iddia edilen 12numara.org'un Beşiktaş kulübünü darbeye yardım etmekle suçladığı 'tweet'ler yüzünden kulüp içinde tartışmalar başladı.

Beşiktaş'ın da bu 'tweet'ler yüzünden mahkemeye başvurması ve suç duyurusu yapması camia içinde 12.numara.org tartışmalarını artırdı.

12numara.org ile ilgili olarak, 30 Mayıs 2015 tarihinde Olağan Genel Kurul'da Aziz Yıldırım'a muhalefeti olarak tanınan Hulusi Belgü yaptığı açıklamada, "12numara.org diye bir site var, kulüp tarafından yönetilen bir grup" sözlerini kullanmıştı.
12numara.org bugün de, Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Jose Sosa için, "F.Bahçe'de başarılı olur mu?" şeklinde anket başlattı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Beşiktaş, 12numaraHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor