22 Nisan 2018, Pazar


> Beşiktaş > Beşiktaş'a Mario Gomez müjdesi

Beşiktaş'a Mario Gomez müjdesi

Beşiktaş'a Mario Gomez'den beklediği müjdeli haber geldi...


20 Haziran 2016 07:30

Beşiktaş'a Mario Gomez müjdesi

Beşiktaş'a Mario Gomez'den beklediği müjdeli haber geldi... Euro 2016 maçlarını izlemek için Fransa'da bulunan Başkan Fikret Orman, Paris'te Alman yıldızın menajeri Ulli Ferber ve Türkiye haklarını elinde bulunduran menajer Doğan Ercan ile buluştu.

Orman, Ferber'den Fiorentina ile yaptığı görüşmelerde çıkan sonuçlarla ilgili bilgi aldı. Ferber, İtalyan ekibinin bonservisini bedelsiz vermeye yanaşmadığını söyledi. Ama Orman'a, Gomez'in Beşiktaş'a dönmeye sıcak baktığı mesajını iletti. Orman da kendilerinin Gomez'le yeniden yola devam etmek istediğini anlattı.

Ferber, Gomez'in Beşiktaş'tan geçen sezon aldığı rakama evet diyeceğine inandığını, fakat Fiorentina ile anlaşma konusunda Beşiktaş'ı zorlu bir sürecin beklediğini iddia etti. Orman ise, Gomez'in evet demesi durumunda Fiorentina'yı ikna etme konusunda zorluk yaşamayacakları konusunda Ferber'i ikna etti.

Daha önce İstanbul'da yapılan ve oldukça soğuk geçen konuşmanın aksine Paris'te gerçekleşen görüşmenin oldukça sıcak bir ortamda geçtiği bildirildi. Ferber'in Gomez'le transfer konusunu da hiç görüşmediğini Başkan Orman'la paylaştığı gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mario gomez, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor