24 Mayıs 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Beşiktaş'a Gomez'den müjdeli haber

Beşiktaş'a Gomez'den müjdeli haber

Gomez, siyah-beyazlı takımda birkaç yıl daha kalabileceğinin mesajını verdi.


30 Mayıs 2016 12:47

Beşiktaş'a Gomez'den müjdeli haber

Beşiktaş'a Mario Gomez'den müjdeli haber geldi. Golcü futbolcu, siyah-beyazlı takımda birkaç yıl daha kalabileceğinin mesajını verdi.

Beşiktaş'ın golcüsü Mario Gomez, Almanya Milli Takımı’nın Slovakya ile yaptığı özel maç sonrası Alman basınına konuştu. Takımının maçtaki tek golünü atan Gomez, "Kendimi 2012 yılından daha gelişmiş görüyorum ve baskı altında hissetmiyorum" dedi.

"Benim için Beşiktaş'ta 1-2 yıl kalmak harika bir düşünce olur"

Kariyerine ilişkin açıklamalarda da bulunan yıldız futbolcu, Beşiktaş'ın, geleceği açısından önemli bir seçenek olduğu müjdesini verdi ve "Benim için Beşiktaş'ta bir yıl veya iki yıl kalmak harika bir düşünce olur" diye konuştu.

Alman golcü, "Ön yargılı olmamak gerekli. Beşiktaş'a gelmeden önce de, Türkiye'yi tanımayan insanlar beni bu kararımdan vazgeçirmek istemişti. Şimdi ise kariyerimin en iyi yıllarını geçirdiğimi görebiliyorum" ifadelerini kullandı.

Fiorentina'da geçirdiği uzun süreli sakatlık nedeniyle kariyerinde ciddi bir düşüş yaşayan Mario Gomez, Beşiktaş'ta gösterdiği performans ve attığı 26 golle Alman milli takımına tekrar yükselmişti.

Etiket: Beşiktaş, Mario GomezHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor