22 Haziran 2018, Cuma


> Fenerbahçe > ''Beşiktaş'a gelmemek pişmanlıktır''

''Beşiktaş'a gelmemek pişmanlıktır''

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, kendilerini değil de Fenerbahçe'yi seçen Diego Ribas ve van Persie için ''Beşiktaş'a gelmemek pişmanlıktır'' ifadesini kullandı.


03 Temmuz 2016 09:38

''Beşiktaş'a gelmemek pişmanlıktır''

Transferin ilk günlerinde İstanbul'a gelen Robin van Persie'nin menajeri Kees Vos geçen sezon transfer döneminde Amsterdam'da bir araya geldiği Erdal Torunoğulları'nı aramıştı. Siyah-beyazlı yöneticiye, Fenerbahçe'nin kendisine van Persie için takım bulmasını ilettiğini söylemişti. Fenerbahçe'ye gittiği için piman olduğunu, istenirse van Persie'nin Beşiktaş forması giyebileceğini iletmişti. Torunoğulları ise, UEFA şartnamesi için bonservis ödeyemeyeceklerini ama konuyu Başkan Orman'la görüşeceğini iletti.

Bu görüşmenin üzerinden yaklaşık 20 gün geçti. Bu kez Beşiktaş'ta transferin yeni patronu Umut Güner'in sürpriz bir konuğu vardı. Diego'nun babası Djari Cunha. Cunha, oğlu için daha önce Başkan Fikret Orman'la görüşmeler yaptığını anlatıp, selam gönderdi. Oğlunun Türkiye'de kalmak istediğini söyledi. Beşiktaş'ı değil de Fenerbahçe'yi seçtiği için pişman olduğunu iletti. Teklif olursa Diego'nun siyah-beyazlı formayı giymek istediğini söyledi. Güner de, Torunoğulları gibi UEFA şartnamesini gösterdi ve Orman'a danışma sözü verdi.

Orman ise 20 gün önce van Persie'den sonra dün de Diego için kapısının çalınması üzerine kahkahalarla bombayı patlattı: Beşiktaş'a gelmemek pişmanlıktır!

Kaynak: Fotospor

Etiket: fikret orman, diego, van persieHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor