20 Nisan 2018, Cuma


> Beşiktaş > Beşiktaş'a Bas Dost teklifi

Beşiktaş'a Bas Dost teklifi

Beşiktaş'a Martin Skrtel görüşmeleri sırasında sürpriz bir isim teklif edildiği ortaya çıktı: Bas Dost...


22 Haziran 2016 08:06

Beşiktaş'a Bas Dost teklifi

Beşiktaş'a Martin Skrtel görüşmeleri sırasında sürpriz bir isim teklif edildiği ortaya çıktı: Bas Dost... Slovak futbolcunun Türkiye haklarını elinde bulunduran Mithat Halis'in Ahmet Nur Çebi ile yaptığı görüşmede bağlı olduğu Avusturyalı menajerlik şirketinin elinde Bas Dost'un da haklarının bulunduğunu anlattı.

Çebi'nin istemesi durumunda şirketin büyük ortağı Jürgen Werner ile bir görüşme ayarlama teklifi yaptı. O dönemde, Mario Gomez'i beklediklerini olmazsa hedeflerinde Edin Dzeko olduğunu belirten Çebi, Dost ismine hayır dedi. Fakat geçen süreçte, Dzeko'nun Roma'da kalmasının netleşmesi, Gomez'de de yaşanın kafa karışıklığı Çebi'nin o soruyu sormasını sağladı: Dost'un bize gelmesinin maliyeti ne kadara çıkar?

Çebi'nin bu sorusu üzerine Halis süre istedi. Hollandalı golcü için olası rakamları çıkarmak için kendisine1 haftalık sürenin yeteceğini aktardı. Gelecek hafta içinde Çebi'nin eline gelecek rakamlardan sonra Gomez'in de durumuna göre Beşiktaş'ın Dost için bir hamle yapabileceği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: bas dost, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor