19 Ocak 2019, Cumartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş yöneticisinden flaş sözler: Hoca, sırf görüntü vermek için...

Beşiktaş yöneticisinden flaş sözler: Hoca, sırf görüntü vermek için...

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve tamamlanamayan derbiyle ilgili çeşitli tartışmalar gündemdeki sıcaklığını koruyor. Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Kadıköy’de oynanan derbi maçta kafasına isabet eden cisim sebebiyle yaralanmış ve hastanede müşahede altında tutulmuştu.


21 Nisan 2018 01:54

Beşiktaş yöneticisinden flaş sözler: Hoca, sırf görüntü vermek için...

Beşiktaş Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, çok tartışılan bu konuyla ilgili Radyospor programcısı ve Ajansspor editörü Emrah Karalinç’in sorularını yanıtladı. Mahmutyazıcoğlu, çarpıcı ifadeler kullandı. İşte o açıklamalar:

“Şenol Güneş geçmişte de bir travma geçirdi”

Teknik direktör Şenol Güneş’in kafasına atılan dikişlerle ilgili yapılan yorumlar üzerine sorularımızı yanıtlayan Beşiktaşlı yönetici, ”Şenol Güneş hocamızın durumu iyi. Ama morali dün akşamdan sonra çok bozuk. Hoca geçmişinde bir beyin travması geçirdi. Ne olur ne olmaz diye hastanede tutuldu. Doktorlar 12 saat izleyelim dediler. Tıbben böyle olması gerekiyordu.” dedi.

“Hoca sırf görüntü için kafasına neden dikiş attırsın?”

Öte yandan siyah-beyazlı yönetici, “Şenol Güneş, yalandan kafasına dikiş attırdı” şeklindeki iddialara da yanıt verdi. Mahmutyazcıoğlu, “Hoca, sırf görüntü vermek için kafasına neden dikiş attırsın? Diyelim ki attırmak istedi, bir doktor böyle bir şey yapar mı?” diye konuştu.

Futbolcular hakemle görüştükten sonra mı sahayı terk etti?

Bu arada Beşiktaşlı yönetici, futbolcuların derbi maçta hakemin bilgisi olmadan sahayı terk ettiği yönündeki ifadeler üzerine ise, ”Elbette futbolcular hakemle görüştüler. Hakeme danışmadan içeriye gitme durumu yok tabii ki. Böyle bir şey olabilir mi?” yanıtını verdi.

Beşiktaş camiası üzüntülü

Yaşanan olayların üzücü olduğunu ve gerekli girişimlerin yapılacağını söyleyen Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ”O kadar üzüldük ki… Bu alınan hasar da yara da kolay kolay unutulmaz. Bu son noktaydı” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Ajansspor

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın