16 Şubat 2019, Cumartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş, Şenol Güneş ile derbilerin kralı oldu

Beşiktaş, Şenol Güneş ile derbilerin kralı oldu

Beşiktaş, Şenol Güneş döneminin başladığı 2015-16 sezonundan bu yana 3 büyükler arasındaki derbilerde en çok puan toplayan takım oldu.


26 Eylül 2018 01:00

Beşiktaş, Şenol Güneş ile derbilerin kralı oldu

Şenol Güneş bir kez daha Kadıköy’de gülemedi… 30 yıllık teknik adamlık kariyerinde, Saracoğlu’nda oynadığı lig maçlarında 15 yenilgi, 6 beraberlik alıp, galibiyet sevinci yaşayamadı.

Bu arada Şenol Güneş’e Beşiktaş 4’üncü sezonunda en düşük puan ortalamasını yakaladı. 2015-16 ve geçen sezon siyah-beyazlılar ilk 6 haftada 13 puan toplarken, 2016-17’de ise 14 puan puana ulaşmıştı. Güneşli, Beşiktaş bu sezon ise 11 puan toplayabildi.

Siyah-beyazlılar tüm bunlara rağmen Şenol Güneş döneminin başladığı 2015-16 sezonundan bu yana 3 büyükler arasındaki derbilerde en çok puan toplayan takım oldu. Beşiktaş 13 maçta 22 puan, Fenerbahçe 13 maç 19 puan, Galatasaray ise 12 maçta 5 puan toplayabildi.

Yöneticiler Güneş'in sözlerini yetersiz buldu

Öte yandan Şenol Güneş’in maçtan sonra Cyle Larin hakkında yaptığı, "forvette baskı yapmasını bekledik, yapamadı. Tedirgin, güvensiz, ezik gibi durdu” sözlerine yöneticilerden tepki geldi. Bazı siyah-beyazlı yöneticiler aleyhine bu sözlerin söylendiği genç bir oyuncunun ilerleye dönemde nasıl motive edilebileceğini sorguladılar. Güneş’in sözlerini lüzumsuz bulduklarını itiraf ettiler.

Kaynak: Fotospor

Etiket: şenol güneş, beşiktaşEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın