26 Nisan 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Beşiktaş rakamı belirledi: 18 milyon Euro

Beşiktaş rakamı belirledi: 18 milyon Euro

Beşiktaş yönetimi Tolgay Arslan ve Gökhan Töre için toplam rakamı 18 milyon Euro olarak belirledi.


14 Haziran 2016 02:31

Beşiktaş rakamı belirledi: 18 milyon Euro

Beşiktaş ile West Ham arasında Gökhan Töre ve Tolgay Arslan için pazarlıklar menajerler aracılığıyla devam ederken, İngiliz ekibinin bir türlü beklenen "resmi teklifi" getirmemesi rahatsızlık yarattı. Sürekli olarak pazarlık halinin Başkan Fikret Orman'ı kızdırdığı ve "resmi teklif gelene kadar menajerlerle görüşmelerin kesilmesi" talimatı verdiği bildirildi.

Orman'ın Töre ve Arslan için 20 milyon Euro olarak belirlediği rakamı 18 milyon Euro'ya çektiği bunun son rakam olduğu menajerler iletildi. Menajerler ise iki oyuncu için West Ham'ın 15 milyon Euro'luk bir teklif getirebileceklerini ilettiler. Fakat menajerler bu teklif karşılığında 1 milyon Euro danışmanlık ücreti talep ediyorlar.

Töre'den Premier Lig çıkışı

Bu arada basında çıkan pek çok transfer haberine rağmen kendisi ve menajeri Nesim Touhari'ye herhangi bir teklif gelmeyen Gökhan Töre, Ahmet Nur Çebi'yi arayarak "Premier Lig'de oynamak istediğini" söyledi. Çebi'nin ise Töre'nin bu çıkışına, "bize gelen bir teklif yok. Sana gelen bir teklif varsa, bize yönlendir de görüşelim..." cevabını verdi. Tunusulu menajeri tarafından "kulüp gelen teklifleri bize iletmiyor" diye doldurulan Töre'nin bu cevap sonrası büyük hayal kırıklığı yaşadığı bildirildi. Beşiktaş yönetimi Premier Lig takımlarından Bournemouth takımından gelen Töre ile görüşme teklifine olumlu cevap vermişti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: tolgay arslan, gökhan töreHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor