27 Mayıs 2018, Pazar


> Beşiktaş > Beşiktaş, Pazdan'ı istedi mi?

Beşiktaş, Pazdan'ı istedi mi?

Legia Varşova Başkanı Boguslaw Lesnodorski, Beşiktaş'ın istediği iddia edilen Pazdan konusunda açıklamalarda bulundu.


25 Haziran 2016 22:15

Beşiktaş, Pazdan'ı istedi mi?

Beşiktaş'ın hedefindeki stoperlerin bir bir fiyatı yükselirken, son olarak Serdar Aziz, Galatasaray'a transfer olmuştu. Gustavo Gomez ve Kamil Glik konusunda ''rakam'' yüzünden adım atamayan Beşiktaş yönetimi, Polonya formasıyla EURO 2016 turnuvasında göz dolduran Michal Pazdan'ı takibe almıştı. Ancak Beşiktaş'ın Pazdan için henüz resmi teklifte bulunmadığı ortaya çıktı.

Michal Pazdan'ın Euro 2016'da gösterdiği perfomans Legia Varşova Başkanı Boguslaw Lesnodorski'nin yüzünü güldürdü. Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncu için teklif yaptığı iddiası kendisine yöneltilen Başkan, Boguslaw Lesnodorski gazetecilere, "sizinle nasıl baş edeceğim?" diye sorduktan sonra, gülerek, "henüz bir teklif gelmedi. Bekliyoruz" cevabını verdi.

N'Koulou için dev rakipler

Öte yandan Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan bir diğer isim N'Koulou için de West Ham United'ın ardından Lyon takımı da atağa geçti.

Gustavo Gomez'e Lazio talip oldu

Beşiktaş'ın istediği Paraguaylı stoper Gustavo Gomez'e de Avrupa'dan talip çıktı. İtalya'dan La Republica gazetesi tarafından, Lazio'nun yeni teknik direktörü Marcelo Bielsa'nın Gustavo Gomez'i istediği iddia edildi.

Kaynak: Leigoinisci

Etiket: pazdan, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor