25 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş, Lucas Lima için fiyat istedi

Beşiktaş, Lucas Lima için fiyat istedi

Jose Sosa'nın çıkardığı sıkıntı sonrasında Santos'un 10 numarası Lucas Lima ile temas kuran Beşiktaş, Brezilya ekibinden fiyat istedi.


22 Temmuz 2016 09:50

Beşiktaş, Lucas Lima için fiyat istedi

Jose Sosa'nın çıkardığı sıkıntı sonrasında Santos'un 10 numarası Lucas Lima ile temas kuran Beşiktaş, Brezilya ekibinden fiyat istedi. Santos, yıldız adayı oyuncusunu satmak için Beşiktaş'tan ilk etapta 15 milyon euro istedi. Fakat Lima'nın gelecek yıl Aralık ayında sözleşmesinin bitecek olması ve Avrupa'ya gitmek istediği için sözleşme yenilemeye yanaşmaması Beşiktaş'ın elini güçlendirdi.

Copa America öncesinde Globo'ya açıklama yapan Lima, "Herhangi bir takım için değil, Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takım için Santos'tan ayrılmak istiyorum. Barça, Chelsea, Real Madrid veya PSG gibi bir takım için. Ama şu anda Avrupa'da durum değişti. Bu takımlara gidebilmem için öncelikle kendimi bir Avrupa takımında göstermem gerek" sözlerini kullanmıştı.

Sosa'dan gelecek paranın tamamını Lima'yı almak için kullanmayı planlayan Beşiktaş'ın Brezilyalı oyuncu için 6 milyon Euro'yu bulabilecek bir bonservis bedelinin yanı sıra bir sonraki satıştan da yüzde 30-35'lere varan bir pay ayırmayı düşündüğü bildirildi.

İŞTE LUCAS LIMA - İZLEYİN

Kaynak: Fotospor

Etiket: lucas lima, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor