19 Ocak 2019, Cumartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş kararı beğenmezse UEFA'ya gidecek

Beşiktaş kararı beğenmezse UEFA'ya gidecek

Beşiktaş, olaylı Fenerbahçe derbisi için çıkacak kararı bekliyor. Eğer kendileri lehine 3-0 hükmen galibiyet çıkmazsa konuyu UEFA'ya taşımaya hazırlanıyor.


24 Nisan 2018 16:03

Beşiktaş kararı beğenmezse UEFA'ya gidecek

TFF’nin maçın kaldığı yerden tekrarlanma kararı alması üzerine Beşiktaş yönetimi konuyu UEFA’ya taşıma kararı aldı… siyah-beyazlı yönetimin örneği ise 2014’te oynanan ve çıkan olaylar nedeniyle yarım kalan Sırbistan-Arnavutluk maçı. O maçta "Kosova'yı da kapsayan ‘Büyük Arnavutluk haritası’nın yer aldığı bayrağın bırakılması üzerine olaylar çıkmıştı. UEFA maç Sırbistan’da oynanmasına rağmen 3-0 Arnavutluk’u mağlup saymıştı.

Bu arada F.Bahçe’nin gösterdiği Arsinspor ile Mardinspor BAL maçına karşılık Beşiktaş’tan da karşı hamle geldi. Karşılaşmanın Erzurum Kazım Karabekir Stadı’nda yani tarafsız sahada oynandığı hatırlatıldı. Ayrıca; Arsinspor kalecisi rakip oyuncularla tartışmaya girdiği, rakip futbolcuların Arsinspor kalecisini yaraladıkları, maçın tatil edilmediği, olaysız içeri girildiği ve güvenlikle ilgili zaafiyet yaşandığı hakem raporu hatırlatıldı

TFF’nin tek penaltı atışının yaptırdığı Arsinspor’un kazandığı tekrar maça basın mensuplarının sahaya alınmadığı hatırlatıldı.

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın