24 Mayıs 2018, Perşembe


> Beşiktaş > Beşiktaş gündemindeki kaleci transferi

Beşiktaş gündemindeki kaleci transferi

Eskişehirspor'la yollarını ayıran milli kaleci Ali Şaşal Vural, Beşiktaş'ın gündemine girdiğini söyledi.


26 Ağustos 2016 13:02

Beşiktaş gündemindeki kaleci transferi

MİLLİ TAKIMDA SÜREKLİ OLACAĞIM

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan genç file bekçisi, "Bireysel çalışmalarımı yapıyorum.Benim için Milli Takım hedefi yeni başladı; çünkü şuan geniş kadrodayım ve ilk hedefim orada düzenli olarak forma şansı bulup ülkemi en iyi şekilde temsil edebilmek. Bunun içinde oynayabileceğim bir kulübe gitmek istiyorum.İyi bir kulübe gidip, şans bulup orada kalıcı olmak istiyorum" dedi. 

HER AN HER ŞEY OLABİLİR. BÜYÜK TAKIMLARLA DA GÖRÜŞÜYORUZ

Transfer sezonunun bitmesine 4 gün kala geleceği hakkında bilgi veren Vural; Sezon bittiği gibi Beşiktaş'ın gündemindeydim fakat daha sonra Fabrico ile anlaştılar. Şu anda heran herşey olabilir. Büyük takımlarla'da görüşüyoruz Geleceğim için en iyi kararı vermeye çalışıyoruz , isim veremem ama kısa sürede açıklanacağını söyleyebilirim" ifadelerini kullandı. 

HERKESTEN DAHA İYİ OLACAĞIMI BİLİYORUM

Büyük takımlarımızın ve diğer birçok kulüplerimizin aslında kaleci ihtiyaçları vardı. Beni istiyorlardı; fakat bu boşluğu yaratamıyorlardı. Bu süreç bu şekilde devam etti. Hedefimde büyük olduğu için büyük takım istiyordum ve diğer kulüplerle olan görüşmelerimi askıya almıştım; o süreç içerisinde büyük takımlarla bir yere varamayınca beni isteyen diğer kulüplerde kaleci ihtiyaçlarını giderdiler. Ben kendime güveniyorum büyük takımda olduğum zaman rekabete hazırım...Herkesten daha iyi olabileceğime inanıyorum, potansiyelimi biliyorum" şeklinde konuştu.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor