22 Mayıs 2018, Salı


> Beşiktaş > Beşiktaş gökte ararken, Milano'da buldu

Beşiktaş gökte ararken, Milano'da buldu

Beşiktaş'ta Mario Gomez'in yerine sürpriz bir isim gündeme geldi: Jackson Martinez.


29 Mayıs 2016 00:16

Beşiktaş gökte ararken, Milano'da buldu

Herkes Çin'e giderken Beşiktaş Çin'den sürpriz bir transfer yapma hazırlığında. Şubat ayında 42 milyon Euro karşılığında Çin'in Guangzhou takımına giden Jackson Martinez, hocası Scolari ile tartışınca kadro dışı kaldı.

En son 24 Nisan'da Guangzhou forması giyen ve o günden bu yana bir daha ortalarda görünmeyen Kolombiyalı futbolcu Milano'da ortaya çıktı. Martinez'in eski takımı Atletico Madrid'in Real Madrid ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi finalini izlemek için İtalya'ya gittiği burada menajeri Henrque Pompeo ile birlikte Erdal Torunoğulları ile görüşeceği bildirildi.

Şampiyonlar Ligi finalini izlemek için Milano'ya giden ve bazı transfer görüşmeleri yapan Erdal Torunoğulları daha önce anlaşmaya vardığı Milanlı Cristian Zapata ile bir araya geldi. Bu görüşmede Zapata'nın menajerinin Martinez'in durumundan bahsetmesi üzerine Torunoğulları'nın bu görüşmeyi ayarladığı da bildirildi.

Bir aydır formasından uzak olan ve Avrupa'ya dönmek isteyen Martinez'in nabzını yoklayacak olan Torunoğulları'nın Kolombiyalı oyuncudan olumlu bir izlenim alması durumunda Çin ekibine kiralama teklifi sunabileceği bildirildi. Bu arada Beşiktaş'ın istediği Ospina ve Zapata'dan sonra Martinez'in de gündeme gelmesi Beşiktaş'ı küçük bir Kolombiya kolonisi haline getirecek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: jackson martinez, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor