23 Haziran 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş evini hazırlıyor

Beşiktaş evini hazırlıyor

Beşiktaş'ın şampiyonluğunda önemli pay sahibi olan Mario Gomez konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı.


10 Ağustos 2016 23:55

Beşiktaş evini hazırlıyor

Jose Sosa'dan gelen müjdeli haber sonrasında Beşiktaş'ta gözler bir geri dönüşe daha kilitlendi. Siyah-beyazlıların şampiyonluğunda önemli pay sahibi olan Mario Gomez konusunda da bir sürpriz yaşanabilir. Birkaç gün önce Gomez'in İstanbul'da yaşadığı evin sahibi siyah-beyazlı yönetimle temas kurdu. Ağutos sonu itibariyle evin kiralama süresinin dolacağını ve sözleşmenin uzatılıp uzatılmayacağını sordu.

Evin sahibi ayrıca, yaklaşık 2 aydır boş duran evi siyah-beyazlı yönetim yeniden kiralamayacaksa eşyaların ne kadar sürede toparlanarak, evin boşaltılabileceğini sordu. Evin sahibine cevap 2 gün sonra geldi. Ev için yeni bir kiralama anlaşması düşünüldüğü ve daha uygun bir sözleşme istendi. Evdeki eşyaların boşaltılmasının sorun olmayacağı ama her an oturulmaya hazır şekilde temizliğinin ve gerekli tamirat varsa yapılması talep edildi.

Bu görüşme Gomez'in döneceği ve aynı evde yaşayacağı şeklinde yorumlanırken, Beşiktaş'ın yeni transferlerinden birisine de aynı evin tahsis edileceği şeklinde de yorumlandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mario gomez, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor