20 Haziran 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Beşiktaş, Bundesliga'da olsaydı ne olurdu?

Beşiktaş, Bundesliga'da olsaydı ne olurdu?

Beşiktaş'ın Alman oyuncusu Andreas Beck, Hoffenheim ile oynanacak hazırlık maçı öncesinde Bild gazetesinin sorularını yanıtladı.


29 Temmuz 2016 12:41

Beşiktaş, Bundesliga'da olsaydı ne olurdu?

Hoffenheim'in esi kaptanı darbe girişimi için, "biz o sırada evdeydik. Uçakların üzerimizden geçtiğini duyduk. Köprünün bloke edildiğini gördük. Evde kalmanın daha iyi olacağını düşündük. Bu süre zarfında, kısa bir sürede olsa hayat neredeyse durma noktasına geldi" sözlerini kullandı.

Korkup korkmadığı ile ilgili olaraksa, "ilk anlarda kimse ne olduğunu bilmiyordu. Bu olayın nasıl gelişeceğini. Bu durumda tabii ki normal bir insan olarak korkmak da normal" cevabını verdi.

Türkiye'deki futbolun hücum üzerine kurulu olduğundan bahseden Beck, "Taraftarlar her zaman heyecan istiyor. Gerçekten her takım iyi oyuncularla oynuyopr ve iyi sanat gösterisi sunuyor" iddiasını gündeme getirdi.

Beck son olarak Beşiktaş'ın Bundesliga'da olsa ne yapacağı sorusuna ise, "Şu anda takımda biraz kargaşa var ama biz geçen sezonda olduğu gibi şampiyonluk için oynayabiliriz. Eminim ki Bundesliga'da olsak, taraftarlar bizim oynadığımız futboldan büyük zevk alırlar" iddiasında bulundu.

 

 

Kaynak: BildHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor