26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş Atiba için yapılan teklifi reddetti

Beşiktaş Atiba için yapılan teklifi reddetti

West Ham United, Atiba Hutchinson'ın bonservisi için Beşiktaş'a 3 milyon Euro teklif etti. Bu rakamı yeterli bulmayan siyah-beyazlı kulüp, İngiliz ekbinin teklifini geri çevirdi.


30 Haziran 2016 16:36

Beşiktaş Atiba için yapılan teklifi reddetti

Bir süre önce Beşiktaş'tan Atiba Hutchinson ve Gökhan Töre'yi transfer etmek istediklerini açıklayan West Ham United, resmi girişimlere başladı.

İki oyuncu için de temaslarına devam eden İngiliz ekibi, Atiba'nın bonservisi için siyah-beyazlı kulübe 3 milyon Euro önerisinde bulundu. Bu rakamı az bulan yönetim kurulu, West Ham'ın teklifini geri çevirdi.

Kanadalı oyuncuyu takımda tutmak istediklerini İngiliz yetkililere aktaran Beşiktaş yönetimi, 3 milyon Euro'luk teklifi kabul etmelerinin mümkün olmadığını dile getirdi.

Atiba'nın takımdan ayrılmasına onay vermek için 10 milyon Euro seviyelerinde bir teklifin olmasını gerektiğini de aktaran siyah- beyazlılar, daha düşük rakamlar üzerinden pazarlık yapmayacaklarını vurguladılar.

İki kulüp Gökhan Töre için de anlaşma sağlayamadı. Genç futbolcuyu bonserivisi ile almak istemeyen İngiliz ekibi, kiralama teklifini yineledi. Ancak Gökhan'ı sadece bonservis bedeli ile elinden çıkarmak isteyen siyah-beyazlılar, West Ham'ın bu isteğini bir kez daha geri çevirdi. (Ntv Spor)

Etiket: Beşiktaş AtibaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor