22 Haziran 2018, Cuma


> Basketbol > Berlin'de 10 bin Obra

Berlin'de 10 bin Obra

Sarı lacivertli yönetim, “Road to Berlin” tişörtünü üretirken Zeljko Obradovic’i unutmadı. Stat mağazaları ve internet üzerinden satışa sunulan ürün büyük ilgi gördü. F.Bahçe, Berlin’de 12-16 Mayıs’taki Final Four’da hem koçu onore etmek hem de tribünde güzel bir atmosfer oluşturmak istiyor.


07 Mayıs 2016 14:56

Berlin'de 10 bin Obra

FENERİUM, Final Four’da Obradovic’e sürprize hazırlanıyor. F.Bahçe’yi desteklemek için Berlin’e gidecek olan taraftarlara Final Four öncesi satışa sunacağı sınırlı sayıda üretilen “Road To Berlin” tişörtleri ve şallarıyla sürpriz yapmaya hazırlanan Fenerium, ayrıca koç Obradovic için de bu tişörtlerde bir sürpriz gizledi.

Bugün itibariyle stat mağazalarında ve internet üzerinden satışa sunulan tişört ve şallar, 9 Mayıs’ta İstanbul’daki iki havalimanı, Final Four zamanı da Berlin’de kurulacak stantta taraftarlara sunulacak.

HATIRA ŞALLARI DA RAFLARDA

FENERIUM mağazalarında 34.95 TL’den satışa sunulan “Road To Berlin” tişörtlerinin iç tarafında yer alan efsane koç Zeljko Obradovic’in fotoğrafı, Fenerbahçeli taraftarları ve Obradovic’i sevindirecek.

Giyildikten sonra tişörtün iç tarafı kaldırıldığında Sırp hocanın fotoğrafı ortaya çıkıyor. Fenerbahçe yönetimi bu sayede, Final Four’un oynanacağı Mercedes Benz Arena’da yaklaşık 10 bin taraftarın Obra siluetine bürünmesini sağlayacak.

Fenerium ayrıca, 24.95 TL’den satışa sunulan “Road To Berlin” şallarını da finalin hatırası olarak taraftarlarına sunacak.

Kaynak: Hürriyet

Etiket: Basketbol, Fenerbahçe, Obradovic, BerlinHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor