20 Ekim 2018, Cumartesi


> Spor Magazin > Bella Hadid: Kamera önünde rahat değilim

Bella Hadid: Kamera önünde rahat değilim

Ünlü Victoria's Secret modeli Bella Hadid, her zaman seksi fotoğraflarıyla dikkat çekiyor. Hadid şaşırtan bir açıklama yaptı ve kameranın önünde rahat hissetmediğini itiraf etti.


19 Aralık 2017 18:41

Bella Hadid: Kamera önünde rahat değilim

Ünlü Victoria's Secret modeli Bella Hadid, her  zaman seksi fotoğraflarıyla dikkat çekiyor. Hadid şaşırtan bir açıklama yaptı ve kameranın önünde rahat hissetmediğini itiraf etti.

21 yaşındaki ünlü model, 28 dergi kapağını süsledi ve 2017 yılının en popüler kapak kızı olmayı başardı. Ancak Bella Hadid, hala kariyerinde kendine güven kazanmaya çabaladığını iddia ediyor.

Bella, Daily Telegraph gazetesine şunları söyledi: "Hala video kameralar karşısında çok rahatsızım, bu yüzden onu anlamaya çalışıyorum, çevremde insanlarlayken artık kendinden emin olmaya başladım, herkesle arkadaş oldum. Bu bir kamera olmasa da kameranın arkasındaki kişiyle ilgili. Çevrenizdeki insanlarla rahatça dolaştığınızda, bu kadar gergin olmamayı ve gülümsemeyi öğreniyorsunuz."

Modellik kariyerinin yanı sıra, Gigi Hadid'in küçük kız kardeşi olan Bella, arkadaşı Kendall Jenner ile "Keeping Up with The Kardashians" programında gözüktü. Ancak modelin çekimde rahatsız olması gelecekte kameranın arkasına geçmesine neden olabilir.

Modellik kariyerinin başlamasından önce New York'taki Parsons School of Design'da kaydolduğu bir fotoğraf dersine katılan Bella şöyle söylemişti:

Sanırım gelecekte yeniden fotoğraf çekmeye başlayacağım, öncelikle bir hobi olarak, ama belki bir kariyer de olabilir. Çünkü kamera önünde kendimi hiç güvenli ve iyi hissetmiyorum.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Etiket: bella hadidHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor