24 Şubat 2019, Pazar


> Galatasaray > Belhanda gidiyor! Felipe Melo aranıyor!

Belhanda gidiyor! Felipe Melo aranıyor!

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Belhanda'nın yerine orta sahaya transfer istedi.


24 Ocak 2018 00:16

Belhanda gidiyor! Felipe Melo aranıyor!

Kayserispor maçından sonra, ''satmadan oyuncu alamayacağız'' diyen Fatih Terim ayrıca, Pazartesi akşam 11’e almadığı ve sonradan da oyuna sokmadığı Belhanda’nın adını adeta ''gidecekler'' listesine yazdı. ''Eksiklerimiz'' derken, Gomis, Fernando ve Maicon’u saydı Belhanda’ya değinmedi bile.

Bu arada son günlerde M’Vila, Mbia ve Recio iddialarının da Badou Ndiaye ile ilgili değil, Belhanda ile ilgili olduğu gerçeği de ortaya çıktı.

Fatih Terim’in, sahalara dönecek olan Fernando’yu, Ndiaye’yle orta 3’lü de kullanacağı, ön liberoya ise Felipe Melo gibi yırtıcı bir oyuncu aradığı bildirildi.

Belhanda için Nice'e, ''İster misiniz?'' diye soruldu

Fatih Terim’in gözden çıkardığı Belhanda için Nice ile dirsek teması başladı... geçen sezon formasını giydiği Fransız ekibine Belhanda için ''teklif yapmak ister misiniz?'' diye soruldu. Sneijder’i Katar’a gönderen Fransız ekibi ise ''4.5 milyon Euro’luk'' bir bonservis bedeli ödeyebileceğini iletti.

Fatih Terim’in ''satış işini beceremiyoruz'' dediği ortamda Belhanda için gelen teklif hayal kırıklığına uğrattı. Bu arada Katar ve diğer Körfez ülkelerinden de Belhanda için teklif getirmeleri konusunda menajerlerle temas kuruldu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: belhanda, galatasaray



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın