25 Nisan 2018, Çarşamba


> TFF 1. Lig > Bayram Bektaş transfere yön verecek

Bayram Bektaş transfere yön verecek

Yeni Malatyaspor’da önümüzdeki sezon için yapılacak olan transfer çalışmaları yeni Teknik Direktör Bayram Bektaş'ın istekleri doğrultusunda şekillenecek.


13 Haziran 2016 16:27

Bayram Bektaş transfere yön verecek

Yeni Malatyaspor yönetim teknik adamlığa Bayram Bektaş’ı getirdikten sonra transfer çalışmalarına başladı.
İstanbul’da dün çok önemli bir görüşme gerçekleştiren Kulüp Başkanı Adil Gevrek, sportif direktör Ali Ravcı ve Teknik Direktör Bayram Bektaş yeni sezon öncesi atılacak adımları konuştu. Mevcut kadronun durumu, devam edilecekler, kiralık gelenler, yabancıların performansı, dış transfer ve kamp yerleri gibi konular ele alındı.

BEKTAŞ, KADRONUN OMURGASINI BOZMAYACAK

Birçok konuda yol haritasını belirleyen tarafların üzerinde durduğu en önemli başlık ise transfer oldu. İlk olarak masaya mevcut kadronun durumunu yatıran yönetim ve teknik heyet, iç transferde sözleşmesi biten oyuncuların durumunu konuştu. Mevcut kadroda sözleşmesi biten sadece birkaç futbolcu ile yeniden masaya oturacak olan kulüp, bunların dışında kadronun omurgasını bozmayacak. Sedat Ağçay, Mba, Azubuıke Umut Nayir, Sadık, Yiğitcan ve Ertaç gibi isimlerin yanına kiralık olarak giden ve geri dönen bazı isimler ile ilk 11 için olmasa bile alternatif olarak düşünülen futbolcular yeni sezon kadrosunda yer bulacak.

Etiket: Yeni Malatyaspor, Bayram BektaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor