19 Ocak 2019, Cumartesi


> Trabzonspor > Başlatılan kampanyada 2 günde 1 milyon 252 bin TL toplandı

Başlatılan kampanyada 2 günde 1 milyon 252 bin TL toplandı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor için 3 maaşını vereceğini tekrarladı. Başkan yaptığı açıklamada, “bir toplantı ile açıklayacağız. Ben de 3 maaşımı vereceğim. Trabzon’da 780 bin dünyada 4 milyon insanımız var. 50 bin hemşerimiz 10’ar bin TL verse 500 milyon eder. Biz takımımızı Allah’ın izniyle yaşatırız” sözlerini kullandı.


27 Nisan 2018 00:04

Başlatılan kampanyada 2 günde 1 milyon 252 bin TL toplandı

Bu arada Trabzonspor’a destek kampanyasında iki günde 23 bin 456 kişi 1 milyon 252 bin TL civarında bir yardım topladı. Okay Yokuşlu’nun geçen sezon Bursa maçında giydiği forma da bağış nedeni ile açık arttırmada.

BAŞKAN AĞAOĞLU’NDAN METİN GÜNEŞ AÇIKLAMASI

Şehirde herkes Trabzonspor’a 1.5 milyon TL yardım yapan Metin Güneş’i konuşuyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu olayı, “Metin kardeşim benim dostumdur. Trabzonspor’a başkan olduktan sonra birkaç kez bir araya geldik. Dertleştik. Kulüp malı durumumuzu anlattım. Bir anda ben sana yardımcı olurum dedi ve bu jesti yaptı…” diye anlattı. Başkan Ağaoğlu, en kıza zamanda, Güneş ile şehre  geleceğini ve Trabzonspor tesislerinde misafir edeceğini söyledi.

HACISALİHOĞLU: BİZ SİVASSPOR MAÇINDA HÜKMEN YENİLMİŞTİK

TFF’nin F.Bahçe-Beşiktaş maçıyla ilgili kararına Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu’ndan tepki geldi. Asbaşkan, “Bu karar spora uygun bir karar değildir. Son derece hayret verici bir karar, nasıl verildi bu karar anlamakta güçlük çekiyorum. O zaman Sivasspor ile oynadığımız mücadelede neden hükmen mağlup olduk. Bunu anlamak gerçekten zor bu kararın sportif bir karar olduğunu düşünmüyorum” dedi.

FIFA’YA GİDEN BÜLBÜLOĞLU: FIFA BİR AN ÖNCE KARAR VERSİN

Trabzonspor'da başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, FIFA’da devam eden şike davasıyla ilgili Zürih’e gitti. Burada, ‘’Trabzonspor Kulübü olarak hukuk mücadelemizi sürdüreceğiz. Dosyamız şu anda FIFA’da. Biran önce sonuçlanmasını istiyoruz. Çünkü adalet bekleyen ve Türkiye’de temiz futbolu özleyen bir camia var” dedi. FIFA önündeki eyleme de dikkat çeken Bülbüloğlu, “Taraftarlarımız mücadelemizde güçlü ve kararlı. Kendilerine teşekkürü bir borç biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: TrabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın