16 Ekim 2018, Salı


> Spor Magazin > Basketbolu bıraktı, Victoria Secret meleği oldu

Basketbolu bıraktı, Victoria Secret meleği oldu

Dünyaca ünlü Victoria Secret Modeli Elsa Hosk'un dikkat çekici bir spor geçmişi var...


24 Kasım 2017 18:53

Basketbolu bıraktı, Victoria Secret meleği oldu

İsveçli model Elsa Hosk, şimdiki mesleğini yapmadan önce profesyonel basketbolcuydu. Babasının teşviğiyle basketbola başlayan 29 yaşındaki güzel, İsveç'te profesyonel olarak basketbol oynadı.

Hosk'un kaderi modelliği seçmesiyle birden bire değişti. Şu anda Victoria Secret modeli olan sarışın güzel, dünyanın en tanınır modelleri arasına ismini yazdırdı.

Hosk kariyerinde yaşadıklarını şöyle anlatıyor: "Bir şeyi istediğimde onu elde etmek için sonuna kadar giderim. O alanda en iyisi olmak için uğraşırım. Babamın sokağımıza basket potası yapmasını istedim ve her gün orada çalıştım.

Okulda da basketbol oynuyordum ve arkadaşlarımdan daha fazla çalışırdım. Bu da benim onlardan bir adım öne çıkmama sebep oldu. Ondan sonra Stockholm'de Zero-Eights isimli yerde basketbol oynamaya başladım.

BASKETBOLU ÖZLÜYORUM

Bir süre sonra basketbol ile modellik arasında tercih yapmak zorunda kaldım. Ben modellikten gelirken basketbol arkadaşlarım kendilerini geliştiriyorlardı. Bir şeyde en iyisi olamayacaksam onu yapmak istemem. Takım kaptanıydım ve maçları kaçırıyordum. Bu kabul edilemez bir şeydi. O yüzden modelliği seçtim; ama basketbolu da özlüyorum.
Elsa Hosk, 14 yaşında başladığı modellik kariyerinde zirveyi yaşıyor.  Seksi model en güzellik sırrının "mutlu olmak ve bol bol gülümsemek" olduğunu söylüyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor