TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (28 Şubat Cuma)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

28 Şubat 2020 Cuma 10:38 | Son Güncelleme: 28 Şubat 2020 Cuma 10:46
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (28 Şubat Cuma)

BAŞAKŞEHİR'İN RAKİBİ BELLİ OLACAK

15:00 İstanbul Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu'ndaki rakibi, İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştirilecek kura çekiminde belli olacak.

SÜPER LİG

20.00 Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş

GALATASARAY

11.30 Sarı-kırmızılılar, Gençlerbirliği karşılaşmasının hazırlıklarına devam edecek.

FENERBAHÇE

- Fenerbahçe'de Fraport-Tav Antalyaspor maçının hazırlıkları tamamlanacak.

16.30 Sarı-lacivertliler, karşılaşma için Antalya'ya hareket edecek.

17:30 Kafilenin kentte karşılanışı

TRABZONSPOR

- Bordo-mavililer, Çaykur Rizespor maçının son çalışmasını yapacak.

BASKETBOL

- THY EuroLeague

23.00 Valencia - Fenerbahçe Beko

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

16.00 Samsun Canik Belediye - Fenerbahçe Öznur Kablo

VOLEYBOL

- AXA Sigorta Efeler Ligi

19.00 Halkbank - İnegöl BLD.

UEFA AVRUPA LİGİ (Son 32 Turu)

20.00 Salzburg - Frankfurt

AVRUPA'DAN FUTBOL

22.30 Fortuna Düsseldorf - Hertha Berlin (Kaan Ayhan, Kenan Karaman)

23.00 Norwich - Leicester City (Çağlar Söyüncü)

23.00 Real Sociedad - Real Valladolid (Enes Ünal)+

 

28 ŞUBAT CUMA


 03:00 | Philadelphia 76ers - New York Knicks | Nesine.com

 04:00 | Indiana Pacers - Portland Trail Blazers | Nesine.com

 04:00 | Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings | NBA TV, Nesine.com

 06:00 | Los Angeles FC - Leon | Nesine.com

 06:00 | Seattle Sounders - CD Olimpia | Nesine.com

 06:30 | Golden State Warriors - Los Angeles Lakers | S Sport, Nesine.com

 12:00 | Sydney - Western Sydney | Nesine.com

 18:30 | Krylya Sovetov - FK Orenburg | Nesine.com

 19:00 | Slaven Belupo - NK Varazdin | Nesine.com

 20:00 | Rakow Czestochowa - Piast Gliwice | Nesine.com

 20:00 | BC Khimki - Asvel | beIN Sports 3, Nesine.com

 20:00 | Alanyaspor - Beşiktaş | beIN Sports 1

 20:00 | Ceske Budejovice - Banik Ostrava | Nesine.com

 20:30 | Jahn Regensburg - Dynamo Dresden | S Sport 2, Nesine.com

 20:30 | Karlsruher SC - Nürnberg | Nesine.com

 21:00 | Zalgiris Kaunas - EA7 Olimpia Milano | beIN Sports 4, Nesine.com

 21:00 | Gorica - Istra 1961 | Nesine.com

 21:00 | AGF Aarhus - Hobro IK | Nesine.com

 22:00 | Chorale de Roanne - Metropolitans 92 | Nesine.com

 22:00 | Gravelines - Pau-Orthez | Nesine.com

 22:00 | Valenciennes - Ajaccio | beIN Connect

 22:00 | Chateauroux - Le Havre | beIN Sports Max 2

 22:00 | Willem II - Groningen | Nesine.com

 22:00 | NEC Nijmegen - NAC Breda | Nesine.com

 22:00 | FC Oss - Utrecht II | Nesine.com

 22:00 | Almere City - Helmond Sport | Nesine.com

 22:00 | Ajax II - Telstar | Nesine.com

 22:00 | De Graafschap - AZ Alkmaar II | Nesine.com

 22:30 | Jagiellonia - Lech Poznan | Nesine.com

 22:30 | Fortuna Düsseldorf - Hertha Berlin | S Sport 2, Nesine.com

 22:30 | Sint Truiden - Mechelen | Nesine.com

 22:30 | Braunschweig - BC Göttingen | Nesine.com

 22:45 | Nimes - Marsilya | beIN Sports Max 1, Nesine.com

 22:45 | Derry City - Bohemians | Nesine.com

 22:45 | Shelbourne - St. Patrick's Athletic | Nesine.com

 22:45 | Cork City - Finn Harps | Nesine.com

 22:45 | Shamrock Rovers - Dundalk | Nesine.com

 23:00 | Valencia Basket - Fenerbahçe Beko | beIN Sports 3, Nesine.com

 23:00 | Norwich City - Leicester City | S Sport

 23:00 | Real Sociedad - Valladolid | Spor Smart, Nesine.com

Kaynak: iha

En Son Basketbol Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 26 15 8 3 59 28 +31 53
2. Medipol Başakşehir 26 15 8 3 50 25 +25 53
3. Galatasaray 26 14 8 4 44 20 +24 50
4. Demir Grup Sivasspor 26 14 7 5 47 29 +18 49
5. Beşiktaş 26 13 5 8 40 32 +8 44
6. Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 +19 43
7. Fenerbahçe 26 11 7 8 46 34 +12 40
8. Göztepe 26 10 7 9 31 30 +1 37
9. Gaziantep Futbol Kulübü 26 8 8 10 36 41 -5 32
10. Yukatel Denizlispor 26 8 7 11 26 34 -8 31
11. Antalyaspor 26 7 9 10 29 43 -14 30
12. Gençlerbirliği 26 7 7 12 33 44 -11 28
13. Kasımpaşa 26 7 5 14 38 50 -12 26
14. Konyaspor 26 5 11 10 21 33 -12 26
15. Btc Turk Yeni Malatyaspor 26 6 7 13 38 40 -2 25
16. Çaykur Rizespor 26 7 4 15 26 44 -19 25
17. MKE Ankaragücü 26 5 8 13 23 45 -22 23
18. İstikbal M. Kayserispor 26 5 7 14 28 62 -34 22
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

28 . Hafta 03 Nisan, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor A.Ş


04 Nisan, Cumartesi

14:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Gençlerbirliği

17:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Gaziantep FC


05 Nisan, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Göztepe A.Ş

16:00 clear.gif İ.H Konyaspor - DG Sivasspor

16:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Fenerbahçe A,Ş

19:00 clear.gif Y. Denizlispor - Beşiktaş A.Ş


06 Nisan, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Çaykur Rizespor



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »