TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (24 Şubat Pazartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

24 Şubat 2020 Pazartesi 11:28 | Son Güncelleme: 24 Şubat 2020 Pazartesi 11:32
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (24 Şubat Pazartesi)

SÜPER LİG

20:00 Çaykur Rizespor - Medipol Başakşehir

20:00 Kasımpaşa - Yukatel Denizlispor

BEŞİKTAŞ

11:30 Siyah-beyazlı ekip, Aytemiz Alanyaspor maçının hazırlıklarına başlayacak

TRABZONSPOR

Bordo mavili takım Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarına başlayacak

BASKETBOL

-Euroleague-

23:00 Real Madrid - Panathinaikos

 

-Eurobasket Elemeler-

20:00 İsrail - Romanya

20:00 Bulgaristan - Letonya

20:15 Danimarka - Belçika

20:30 Litvanya - Çekya

20:45 Fransa - Karadağ

21:30 Hollanda - Hırvatistan

22:00 İsveç - Türkiye

22:00 Bosna-Hersek - Yunanistan

23:00 Büyük Britanya - Almanya

VOLEYBOL

-Efeler Ligi-

19:00 İstanbul BBSK - Tokat Belediye Plevne

 

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?
 

4 ŞUBAT PAZARTESİ
 02:00 | Toronto Raptors - Indiana Pacers | S Sport, Nesine.com

 02:00 | Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves | NBA TV, Nesine.com

 03:00 | Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs | Nesine.com

 03:00 | Chicago Bulls - Washington Wizards | Nesine.com

 04:30 | Golden State Warriors - New Orleans Pelicans | Nesine.com

 05:00 | Portland Trail Blazers - Detroit Pistons | NBA TV, Nesine.com

 20:00 | Kasımpaşa - Denizlispor | beIN Sports 2

 20:00 | Çaykur Rizespor - Başakşehir | beIN Sports 1

 20:00 | Banik Ostrava - Jablonec | Nesine.com

 20:30 | Litvanya - Çek Cumhuriyeti | S Sport 2

 21:00 | Chemnitzer FC - Bayern Münih II | Nesine.com

 21:00 | AC Horsens - AGF Aarhus | Nesine.com

 21:30 | Hollanda - Hırvatistan | S Sport Plus

 22:00 | İsveç - Türkiye | NTV, S Sport 2

 22:00 | AZ Alkmaar II - FC Eindhoven | Nesine.com

 22:00 | Utrecht II - Volendam | Nesine.com

 22:30 | Gil Vicente - Benfica | Nesine.com

 22:30 | Eintracht Frankfurt - Union Berlin | S Sport 2, Nesine.com

 22:45 | Troyes - Auxerre | beIN Sports 4, Nesine.com

 23:00 | Real Madrid - Panathinaikos | Nesine.com

 23:00 | Liverpool - West Ham United | S Sport

 23:00 | Perugia - Empoli | Nesine.com

Kaynak: iha

En Son Basketbol Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 26 15 8 3 59 28 +31 53
2. Medipol Başakşehir 26 15 8 3 50 25 +25 53
3. Galatasaray 26 14 8 4 44 20 +24 50
4. Demir Grup Sivasspor 26 14 7 5 47 29 +18 49
5. Beşiktaş 26 13 5 8 40 32 +8 44
6. Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 +19 43
7. Fenerbahçe 26 11 7 8 46 34 +12 40
8. Göztepe 26 10 7 9 31 30 +1 37
9. Gaziantep Futbol Kulübü 26 8 8 10 36 41 -5 32
10. Yukatel Denizlispor 26 8 7 11 26 34 -8 31
11. Antalyaspor 26 7 9 10 29 43 -14 30
12. Gençlerbirliği 26 7 7 12 33 44 -11 28
13. Kasımpaşa 26 7 5 14 38 50 -12 26
14. Konyaspor 26 5 11 10 21 33 -12 26
15. Btc Turk Yeni Malatyaspor 26 6 7 13 38 40 -2 25
16. Çaykur Rizespor 26 7 4 15 26 44 -19 25
17. MKE Ankaragücü 26 5 8 13 23 45 -22 23
18. İstikbal M. Kayserispor 26 5 7 14 28 62 -34 22
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

28 . Hafta 03 Nisan, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor A.Ş


04 Nisan, Cumartesi

14:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Gençlerbirliği

17:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Gaziantep FC


05 Nisan, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Göztepe A.Ş

16:00 clear.gif İ.H Konyaspor - DG Sivasspor

16:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Fenerbahçe A,Ş

19:00 clear.gif Y. Denizlispor - Beşiktaş A.Ş


06 Nisan, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Çaykur Rizespor



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »