TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (22 Şubat Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

22 Şubat 2020 Cumartesi 10:20 | Son Güncelleme: 22 Şubat 2020 Cumartesi 10:21
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (22 Şubat Cumartesi)

SÜPER LİG

14:00 Hes Kablo Kayserispor - İttifak Holding Konyaspor

17:00 Göztepe - Gaziantep FK

20:00 Beşiktaş - Trabzonspor

TFF 1. LİG

14:00 BB Erzurumspor - Bursaspor

14:00 Cesar Grup Ümraniyespor - Keçiörengücü

16:30 Akhisarspor - Karagümrük

19:00 Adana Demirspor -Altınordu

FENERBAHÇE

11:30 Sarı-lacivertli ekip, Galatasaray maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

 

GALATASARAY

Sarı-kırmızılı ekip, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

BASKETBOL

-Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi-

13:00 Çankaya Üniversitesi - Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

14:00 Galatasaray - Canik Bld.

16:00 Kayseri - Orman G. (K)

17:00 İzmit Bld. - Botaş (K)

 

VOLEYBOL

-Efeler Ligi-

17:30 Spor Toto - Galatasaray HDI Sigorta

 

BİSİKLET

- Uluslararası bisiklet yarışı Tour of Antalya'nın 3'üncü gününde 101.6 km.'lik Aspendos - Termessos etabı koşulacak.

AVRUPADAN FUTBOL

15.00 Celta Vigo - Leganes (Okay Yokuşlu)

15.30 Brentford - Blackburn Rovers (Halil Dervişoğlu)

17.30 Werder Bremen - Borussia Dortmund (Nuri Şahin, Ömer Toprak)

17.30 Freiburg - Fortuna Düsseldorf (Kaan Ayhan, Kenan Karaman)

18.00 Crystal Palace - Newcastle United (Cenk Tosun)

20.00 Standard Liege - Royal Antwerp (Sinan Bolat)

20.30 Schalke 04 - Leipzig (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu)

20.30 Leicester City - Manchester City (Çağlar Söyüncü)

21.45 Feyenoord - Fortuna Sittard (Oğuzhan Özyakup)

22.45 Fiorentina - Milan (Hakan Çalhanoğlu)

 

 13:00 | Çankaya Üniversitesi (K) vs Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü | Tivibuspor

 14:00 | Ümraniyespor vs Keçiörengücü | beIN SPORTS MAX HD 2

 14:00 | BB Erzurumspor vs Bursaspor | beIN SPORTS MAX HD 1

 14:00 | Kayserispor vs Konyaspor | beIN SPORTS HD 2

 15:00 | Celta Vigo vs CD Leganes | Nesine.com, Spor SMART

 15:00 | Stuttgart vs Jahn Regensburg | Nesine.com, S Sport 2

 15:00 | Dynamo Dresden vs Bochum | Nesine.com

 15:00 | Holstein Kiel vs Heidenheim | Nesine.com

 15:00 | Hamburg SV vs St. Pauli | Nesine.com

 15:30 | Brentford vs Blackburn Rovers | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

 15:30 | Chelsea vs Tottenham | S Sport

 16:00 | Kaiserslautern vs Zwickau | Nesine.com

 16:00 | Hansa Rostock vs Ingolstadt | Nesine.com

 16:00 | MSV Duisburg vs Waldhof Mannheim | Nesine.com

 16:30 | Slavia Prag vs Opava | Nesine.com

 16:30 | Slovan Liberec vs Bohemians 1905 | Nesine.com

 16:30 | Akhisarspor vs Karagümrük | beIN SPORTS MAX HD 1

 16:30 | Mlada Boleslav vs Slovácko | Nesine.com

 17:00 | Göztepe vs Gaziantep FK | beIN SPORTS HD 2

 17:00 | Lens vs Caen | beIN CONNECT

 17:00 | Hajduk Split vs HNK Gorica | Nesine.com

 17:00 | Bologna vs Udinese | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

 17:00 | Arka Gdynia vs Raków Częstochowa | Nesine.com

 17:30 | Freiburg vs Fortuna Düsseldorf | Nesine.com

 17:30 | M'gladbach vs Hoffenheim | Nesine.com, S Sport Plus

 17:30 | Hertha Berlin vs Köln | Nesine.com

 17:30 | Werder Bremen vs Dortmund | Nesine.com, S Sport 2

 18:00 | Barcelona vs Eibar | Nesine.com, Spor SMART

 18:00 | Southampton vs Aston Villa | TRT Spor

 18:00 | Crystal Palace vs Newcastle Utd | S Sport

 18:00 | Wigan Athletic vs Millwall | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

 18:00 | AD Alcorcon vs Las Palmas | Nesine.com

 18:00 | Almería vs Fuenlabrada | Nesine.com

 18:30 | Viktoria Plzeň vs Pribram | Nesine.com

 19:00 | Admira vs Sturm Graz | Nesine.com

 19:00 | Adana Demirspor vs Altınordu | beIN SPORTS MAX HD 1

 19:00 | Mattersburg vs Rheindorf Altach | Nesine.com

 19:00 | Swarovski Tirol vs Wolfsberger AC | Nesine.com

 19:30 | Marsilya vs Nantes | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

 19:30 | Legia Varşova vs Jagiellonia Białystok | Nesine.com

 19:30 | Rijeka vs Osijek | Nesine.com

 20:00 | Beşiktaş vs Trabzonspor | beIN SPORTS HD 2, beIN SPORTS HD 1

 20:00 | Standard Liège vs Antwerp | Nesine.com

 20:00 | Pisa vs Venezia | Nesine.com

 20:00 | SPAL vs Juventus | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

 20:15 | Tenerife vs Elche | Nesine.com

 20:15 | Girona vs Ponferradina | Nesine.com

 20:20 | Sutton United vs Barrow | Nesine.com

 20:30 | Asteras Tripolis vs Panathinaikos | Nesine.com

 20:30 | Leicester City vs Manchester City | S Sport

 20:30 | Emmen vs Willem II | Nesine.com

 20:30 | Real Sociedad vs Valencia | Nesine.com, Spor SMART

 20:30 | Schalke 04 vs RB Leipzig | Nesine.com, S Sport 2

 21:00 | Tondela vs Rio Ave | Nesine.com

 21:45 | Feyenoord vs Fortuna Sittard | Nesine.com, S Sport Plus

 21:45 | Heerenveen vs ADO Den Haag | Nesine.com

 22:00 | Strasbourg vs Amiens SC | Nesine.com

 22:00 | Piast Gliwice vs Cracovia Kraków | Nesine.com

 22:00 | Royal Mouscron vs Cercle Brugge | Nesine.com

 22:00 | KV Oostende vs Zulte-Waregem | Nesine.com

 22:00 | Lille vs Toulouse | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

 22:00 | Angers vs Montpellier | Nesine.com

 22:00 | Dijon vs Monaco | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 1

 22:30 | Mechelen vs Waasland-Beveren | Nesine.com

 22:30 | Albacete vs Numancia | Nesine.com

 22:45 | Groningen vs VVV | Nesine.com

 22:45 | Fiorentina vs Milan | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

 23:00 | Levante vs Real Madrid | Nesine.com, Spor SMART

 23:30 | Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings | S Sport, Nesine.com

 23:30 | Belenenses vs Marítimo | Nesine.com

 03:00  | Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets | NBA TV, Nesine.com

 03:30 | Atlanta Hawks vs Dallas Mavericks | Nesine.com

 04:00 | Chicago Bulls vs Phoenix Suns | Nesine.com

 04:00 | Miami Heat vs Cleveland Cavaliers | Nesine.com

 04:30 | Milwaukee Bucks vs Philadelphia 76ers | S Sport, Nesine.com

 05:00 | Utah Jazz vs Houston Rockets | Nesine.com

 

Kaynak: dha - sahadan.com

En Son Basketbol Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 26 15 8 3 59 28 +31 53
2. Medipol Başakşehir 26 15 8 3 50 25 +25 53
3. Galatasaray 26 14 8 4 44 20 +24 50
4. Demir Grup Sivasspor 26 14 7 5 47 29 +18 49
5. Beşiktaş 26 13 5 8 40 32 +8 44
6. Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 +19 43
7. Fenerbahçe 26 11 7 8 46 34 +12 40
8. Göztepe 26 10 7 9 31 30 +1 37
9. Gaziantep Futbol Kulübü 26 8 8 10 36 41 -5 32
10. Yukatel Denizlispor 26 8 7 11 26 34 -8 31
11. Antalyaspor 26 7 9 10 29 43 -14 30
12. Gençlerbirliği 26 7 7 12 33 44 -11 28
13. Kasımpaşa 26 7 5 14 38 50 -12 26
14. Konyaspor 26 5 11 10 21 33 -12 26
15. Btc Turk Yeni Malatyaspor 26 6 7 13 38 40 -2 25
16. Çaykur Rizespor 26 7 4 15 26 44 -19 25
17. MKE Ankaragücü 26 5 8 13 23 45 -22 23
18. İstikbal M. Kayserispor 26 5 7 14 28 62 -34 22
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

28 . Hafta 03 Nisan, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor A.Ş


04 Nisan, Cumartesi

14:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Gençlerbirliği

17:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Gaziantep FC


05 Nisan, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Göztepe A.Ş

16:00 clear.gif İ.H Konyaspor - DG Sivasspor

16:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Fenerbahçe A,Ş

19:00 clear.gif Y. Denizlispor - Beşiktaş A.Ş


06 Nisan, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Çaykur Rizespor



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »