SÜPER LİG
14:00 Hes Kablo Kayserispor - İttifak Holding Konyaspor
17:00 Göztepe - Gaziantep FK
20:00 Beşiktaş - Trabzonspor
TFF 1. LİG
14:00 BB Erzurumspor - Bursaspor
14:00 Cesar Grup Ümraniyespor - Keçiörengücü
16:30 Akhisarspor - Karagümrük
19:00 Adana Demirspor -Altınordu
FENERBAHÇE
11:30 Sarı-lacivertli ekip, Galatasaray maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
GALATASARAY
Sarı-kırmızılı ekip, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını tamamlayacak.
BASKETBOL
-Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi-
13:00 Çankaya Üniversitesi - Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
14:00 Galatasaray - Canik Bld.
16:00 Kayseri - Orman G. (K)
17:00 İzmit Bld. - Botaş (K)
VOLEYBOL
-Efeler Ligi-
17:30 Spor Toto - Galatasaray HDI Sigorta
BİSİKLET
- Uluslararası bisiklet yarışı Tour of Antalya'nın 3'üncü gününde 101.6 km.'lik Aspendos - Termessos etabı koşulacak.
AVRUPADAN FUTBOL
15.00 Celta Vigo - Leganes (Okay Yokuşlu)
15.30 Brentford - Blackburn Rovers (Halil Dervişoğlu)
17.30 Werder Bremen - Borussia Dortmund (Nuri Şahin, Ömer Toprak)
17.30 Freiburg - Fortuna Düsseldorf (Kaan Ayhan, Kenan Karaman)
18.00 Crystal Palace - Newcastle United (Cenk Tosun)
20.00 Standard Liege - Royal Antwerp (Sinan Bolat)
20.30 Schalke 04 - Leipzig (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu)
20.30 Leicester City - Manchester City (Çağlar Söyüncü)
21.45 Feyenoord - Fortuna Sittard (Oğuzhan Özyakup)
22.45 Fiorentina - Milan (Hakan Çalhanoğlu)
13:00 | Çankaya Üniversitesi (K) vs Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü | Tivibuspor
14:00 | Ümraniyespor vs Keçiörengücü | beIN SPORTS MAX HD 2
14:00 | BB Erzurumspor vs Bursaspor | beIN SPORTS MAX HD 1
14:00 | Kayserispor vs Konyaspor | beIN SPORTS HD 2
15:00 | Celta Vigo vs CD Leganes | Nesine.com, Spor SMART
15:00 | Stuttgart vs Jahn Regensburg | Nesine.com, S Sport 2
15:00 | Dynamo Dresden vs Bochum | Nesine.com
15:00 | Holstein Kiel vs Heidenheim | Nesine.com
15:00 | Hamburg SV vs St. Pauli | Nesine.com
15:30 | Brentford vs Blackburn Rovers | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
15:30 | Chelsea vs Tottenham | S Sport
16:00 | Kaiserslautern vs Zwickau | Nesine.com
16:00 | Hansa Rostock vs Ingolstadt | Nesine.com
16:00 | MSV Duisburg vs Waldhof Mannheim | Nesine.com
16:30 | Slavia Prag vs Opava | Nesine.com
16:30 | Slovan Liberec vs Bohemians 1905 | Nesine.com
16:30 | Akhisarspor vs Karagümrük | beIN SPORTS MAX HD 1
16:30 | Mlada Boleslav vs Slovácko | Nesine.com
17:00 | Göztepe vs Gaziantep FK | beIN SPORTS HD 2
17:00 | Lens vs Caen | beIN CONNECT
17:00 | Hajduk Split vs HNK Gorica | Nesine.com
17:00 | Bologna vs Udinese | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
17:00 | Arka Gdynia vs Raków Czestochowa | Nesine.com
17:30 | Freiburg vs Fortuna Düsseldorf | Nesine.com
17:30 | M'gladbach vs Hoffenheim | Nesine.com, S Sport Plus
17:30 | Hertha Berlin vs Köln | Nesine.com
17:30 | Werder Bremen vs Dortmund | Nesine.com, S Sport 2
18:00 | Barcelona vs Eibar | Nesine.com, Spor SMART
18:00 | Southampton vs Aston Villa | TRT Spor
18:00 | Crystal Palace vs Newcastle Utd | S Sport
18:00 | Wigan Athletic vs Millwall | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
18:00 | AD Alcorcon vs Las Palmas | Nesine.com
18:00 | Almería vs Fuenlabrada | Nesine.com
18:30 | Viktoria Plzen vs Pribram | Nesine.com
19:00 | Admira vs Sturm Graz | Nesine.com
19:00 | Adana Demirspor vs Altınordu | beIN SPORTS MAX HD 1
19:00 | Mattersburg vs Rheindorf Altach | Nesine.com
19:00 | Swarovski Tirol vs Wolfsberger AC | Nesine.com
19:30 | Marsilya vs Nantes | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
19:30 | Legia Varşova vs Jagiellonia Bialystok | Nesine.com
19:30 | Rijeka vs Osijek | Nesine.com
20:00 | Beşiktaş vs Trabzonspor | beIN SPORTS HD 2, beIN SPORTS HD 1
20:00 | Standard Liège vs Antwerp | Nesine.com
20:00 | Pisa vs Venezia | Nesine.com
20:00 | SPAL vs Juventus | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
20:15 | Tenerife vs Elche | Nesine.com
20:15 | Girona vs Ponferradina | Nesine.com
20:20 | Sutton United vs Barrow | Nesine.com
20:30 | Asteras Tripolis vs Panathinaikos | Nesine.com
20:30 | Leicester City vs Manchester City | S Sport
20:30 | Emmen vs Willem II | Nesine.com
20:30 | Real Sociedad vs Valencia | Nesine.com, Spor SMART
20:30 | Schalke 04 vs RB Leipzig | Nesine.com, S Sport 2
21:00 | Tondela vs Rio Ave | Nesine.com
21:45 | Feyenoord vs Fortuna Sittard | Nesine.com, S Sport Plus
21:45 | Heerenveen vs ADO Den Haag | Nesine.com
22:00 | Strasbourg vs Amiens SC | Nesine.com
22:00 | Piast Gliwice vs Cracovia Kraków | Nesine.com
22:00 | Royal Mouscron vs Cercle Brugge | Nesine.com
22:00 | KV Oostende vs Zulte-Waregem | Nesine.com
22:00 | Lille vs Toulouse | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4
22:00 | Angers vs Montpellier | Nesine.com
22:00 | Dijon vs Monaco | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 1
22:30 | Mechelen vs Waasland-Beveren | Nesine.com
22:30 | Albacete vs Numancia | Nesine.com
22:45 | Groningen vs VVV | Nesine.com
22:45 | Fiorentina vs Milan | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3
23:00 | Levante vs Real Madrid | Nesine.com, Spor SMART
23:30 | Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings | S Sport, Nesine.com
23:30 | Belenenses vs Marítimo | Nesine.com
03:00 | Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets | NBA TV, Nesine.com
03:30 | Atlanta Hawks vs Dallas Mavericks | Nesine.com
04:00 | Chicago Bulls vs Phoenix Suns | Nesine.com
04:00 | Miami Heat vs Cleveland Cavaliers | Nesine.com
04:30 | Milwaukee Bucks vs Philadelphia 76ers | S Sport, Nesine.com
05:00 | Utah Jazz vs Houston Rockets | Nesine.com