TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (21 Şubat Cuma)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

21 Şubat 2020 Cuma 10:52 | Son Güncelleme: 21 Şubat 2020 Cuma 11:20
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (21 Şubat Cuma)

GALATASARAY

10:00 Galatasaray'ın davası Çağlayan'daki 14'üncü Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülecek

FENERBAHÇE

11:30 Sarı-lacivertli ekip, Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürecek

TRABZONSPOR

15.00 Bordo mavili kulüp Beşiktaş mücadelesi için İstanbul'a geliyor

BEŞİKTAŞ

-Trabzonspor maçı hazırlıkları tamamlanacak

SÜPER LİG

20:00 Demir Grup Sivasspor - Aytemiz Alanyaspor

TFF 1. LİG

19:00 Osmanlıspor - Menemenspor

19:00 Eskişehirspor - Hatayspor

BASKETBOL

-Euroleague-

21:00 Kızılyıldız - CSKA Moskova

22:30 Bayern Münih    - Anadolu Efes

22:30 Panathinaikos - Barcelona

23:00 Valencia BC - M.Tel Aviv

 

21 ŞUBAT CUMA

 03:00 | Detroit Pistons - Milwaukee Bucks | Nesine.com

 03:30 | Atlanta Hawks - Miami Heat | NBA TV, Nesine.com

 04:00 | Chicago Bulls - Charlotte Hornets | Nesine.com

 04:00 | Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets | S Sport, Nesine.com

 04:00 | San Carlos - New York City FC | Nesine.com

 06:00 | Sacramento Kings - Memphis Grizzlies | Nesine.com

 06:00 | CD Olimpia - Seattle Sounders | Nesine.com

 06:30 | Golden State Warriors - Houston Rockets | NBA TV, Nesine.com

 09:15 | Wellington Phoenix - Western United | Nesine.com

 11:30 | Western Sydney - Adelaide United | Nesine.com

 19:00 | Eskişehirspor - Hatayspor | beIN Sports Max 1

 19:00 | Osmanlıspor FK - Menemenspor | beIN Sports Max 2

 20:00 | Lodzki KS - Pogon Szczecin | Nesine.com

 20:00 | Sivasspor - Alanyaspor | beIN Sports 1

 20:00 | NK Varazdin - Lokomotiva Zagreb | Nesine.com

 20:00 | Hırvatistan - İsveç | S Sport 2

 20:00 | Türkiye - Hollanda | NTV

 21:00 | Nice - Brest | Nesine.com

 21:00 | Kızılyıldız - CSKA Moskova | beIN Sports Max 2, Nesine.com

 21:00 | Hobro IK - Midtjylland | Nesine.com

 22:00 | Almanya - Fransa | S Sport Plus

 22:00 | Le Havre - Orleans Loiret | beIN Connect

 22:00 | RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam | Nesine.com

 22:00 | Telstar - MVV Maastricht | Nesine.com

 22:00 | NAC Breda - Almere City | Nesine.com

 22:05 | Dundee United - Inverness CT | Nesine.com

 22:30 | Slask Wroclaw - Gornik Zabrze | Nesine.com

 22:30 | Bayern Münih - Anadolu Efes | beIN Sports 3, Nesine.com

 22:30 | Panathinaikos - Barcelona | beIN Sports Max 1, Nesine.com

 22:30 | Bayern Münih - Paderborn | S Sport 2

 22:30 | Kortrijk - Genk | Nesine.com

 22:45 | Metz - Lyon | beIN Connect - Nesine.com

 22:45 | Derby County - Fulham | beIN Sports 2, Nesine.com

 22:45 | Brescia - Napoli | beIN Sports 4, Nesine.com

 22:45 | St. Mirren - Hearts | Nesine.com

 23:00 | Valencia - Maccabi Tel Aviv | beIN Sports Max 2

 23:00 | Real Betis - Mallorca | Spor Smart

- Eurobasket Elemeler -

20:00 Türkiye - Hollanda

20:00 Hırvatistan - İsveç

20:00 Yunanistan - Bulgaristan

20:30 Letonya - Bosna-Hersek

21:00 Karadağ - Büyük Britanya

22:00 Almanya - Fransa

22:10 Çekya - Danimarka

22:30 Belçika - Litvanya

VOLEYBOL

- Efeler Ligi -

17:30 Spor Toto - Galatasaray HDI Sigorta

 

Kaynak: dha - sahadan.com

En Son Basketbol Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 26 15 8 3 59 28 +31 53
2. Medipol Başakşehir 26 15 8 3 50 25 +25 53
3. Galatasaray 26 14 8 4 44 20 +24 50
4. Demir Grup Sivasspor 26 14 7 5 47 29 +18 49
5. Beşiktaş 26 13 5 8 40 32 +8 44
6. Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 +19 43
7. Fenerbahçe 26 11 7 8 46 34 +12 40
8. Göztepe 26 10 7 9 31 30 +1 37
9. Gaziantep Futbol Kulübü 26 8 8 10 36 41 -5 32
10. Yukatel Denizlispor 26 8 7 11 26 34 -8 31
11. Antalyaspor 26 7 9 10 29 43 -14 30
12. Gençlerbirliği 26 7 7 12 33 44 -11 28
13. Kasımpaşa 26 7 5 14 38 50 -12 26
14. Konyaspor 26 5 11 10 21 33 -12 26
15. Btc Turk Yeni Malatyaspor 26 6 7 13 38 40 -2 25
16. Çaykur Rizespor 26 7 4 15 26 44 -19 25
17. MKE Ankaragücü 26 5 8 13 23 45 -22 23
18. İstikbal M. Kayserispor 26 5 7 14 28 62 -34 22
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

28 . Hafta 03 Nisan, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor A.Ş


04 Nisan, Cumartesi

14:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Gençlerbirliği

17:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Gaziantep FC


05 Nisan, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Göztepe A.Ş

16:00 clear.gif İ.H Konyaspor - DG Sivasspor

16:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Fenerbahçe A,Ş

19:00 clear.gif Y. Denizlispor - Beşiktaş A.Ş


06 Nisan, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Çaykur Rizespor



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »