15 Şubat Cumartesi Spor Gündemi
SÜPER LİG
14.00 Yukatel Denizlispor - Hes Kablo Kayserispor (Denizli Atatürk)
17.00 İttifak Holding Konyaspor - Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye)
20.00 MKE Ankaragücü - Fenerbahçe (Eryaman)
BEŞİKTAŞ
10.30 Siyah-beyazlı kulübün Divan Kurulu Toplantısı, Vodafone Park'ta yapılacak.
GALATASARAY
17.30 Sarı-kırmızılılar, BTC Turk Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayıp kampa girecek.
TFF 1. LİG
14.00 Hatayspor - Akhisarspor (Antakya Atatürk)
16.30 Boluspor - Cesar Grup Ümraniyespor (Bolu Atatürk)
19.00 Ekol Göz Menemenspor - Eskişehirspor (Menemen İlçe)
- TFF 2'nci ve TFF 3'üncü Lig'de 23'üncü hafta maçları oynanacak.
ATLETİZM
15.00 İstanbul Cup Salon Atletizm Şampiyonası başlıyor.
BASKETBOL
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
14.00 OGM Ormanspor - İzmit Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)
14.00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyespor - Samsun Canik Belediyespor (Servet Tazegül)
15.15 BOTAŞ - Fenerbahçe Öznur Kablo (Ankara DSİ Etlik)
16.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - Çankaya Üniversitesi (Adana Atatürk)
GÜREŞ
- Avrupa Güreş Şampiyonası, İtalya’nın Roma kentinde devam ediyor.
VOLEYBOL
- Vestel Venus Sultanlar Ligi
14.00 Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı VitrA (Burhan Felek)
17.00 Beşiktaş - PTT (Burhan Felek)
17.30 Karayolları - Türk Hava Yolları (TVF Başkent)
17.30 Beylikdüzü Voleybol İhtisas - VakıfBank (VakıfBank Spor Sarayı)
- AXA Sigorta Efeler Ligi
15.00 Halkbank - İstanbul Büyükşehir Belediyespor (TVF Başkent)
15.30 Tokat Belediye Plevne - Sorgun Belediyespor (Ali Yücel)
16.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor - Arkas Spor (Cengiz Göllü)
AVRUPA LİGLERİ
17.30 Leipzig - Werder Bremen (Nuri Şahin, Ömer Toprak)
17.30 Union Berlin - Bayer Leverkusen (Yunus Mallı)
18.00 Birmingham - Brentford (Halil Dervişoğlu)
20.30 Fortuna Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach (Kaan Ayhan, Kenan Karaman)
22.45 Atalanta - Roma (Cengiz Ünder, Mert Çetin)
22.45 Fortuna Sittard - Emmen (Kerim Frei, Ferhat Görgülü)
23.00 Granada - Valladolid (İsmail Köybaşı - Enes Ünal)
23.30 Rio Ave - Sporting (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rakibi)
15 ŞUBAT CUMARTESİ
13:30 TRT Spor - Manisa FK - Samsunspor (Canlı)
14:00 beIN Sports 2 - Denizlispor - Kayserispor (Canlı)
14:00 beIN Sports MAX 1 Hatayspor - Akhisarspor (Canlı)
15:00 Smartspor - Mallorca - Deportivo Alaves (Canlı)
15:00 S Sport 2 - Hannover 96 - Hamburg (Canlı)
15:30 beIN Sports 4 - West Bromwich - Nottingham Forest (Canlı)
15:30 S Sport - Southampton - Burnley (Canlı)
16:00 Tivibu Spor - Botaş - Fenerbahçe (Canlı)
16:30 beIN Sports MAX 1 - Boluspor - Ümraniyespor (Canlı)
17:00 beIN Sports 1 - Konyaspor - Göztepe (Canlı)
17:00 beIN Sports 3 - Lecce - SPAL (Canlı)
17:30 S Sport 2 - RB Leipzig - Werder Bremen (Canlı)
18:00 beIN Sports 4 - Middlesbrough - Luton Town (Canlı)
18:00 Smartspor - Barcelona - Getafe (Canlı)
19:00 beIN Sports MAX 1 - Menemenspor - Eskişehirspor (Canlı)
19:30 beIN Sports 3 - Amiens SC - Paris Saint-Germain (Canlı)
20:00 beIN Sports 4 - Bologna - Genoa (Canlı)
20:00 beIN Sports 1 - MKE Ankaragücü - Fenerbahçe (Canlı)
20:30 S Sport - Norwich City - Liverpool (Canlı)
20:30 S Sport 2 - Fortuna Düsseldorf - Mönchengladbach (Canlı)
20:30 Smartspor - Villareal - Levante (Canlı)
22:00 beIN Sports 4 - Bordeaux - Dijon (Canlı)
22:45 beIN Sports 3 - Atalanta - Roma (Canlı)
23:00 Smartspor - Granada - Valladolid (Canlı)