A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın Sırbistan ve Litvanya maçlarının aday kadrosu belli oldu

A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın FIBA 2021 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri E Grubu’nda Sırbistan ve Litvanya ile oynayacağı karşılaşmaların 16 kişilik aday kadrosu açıklandı.

06 Kasım 2019 Çarşamba 14:38 | Son Güncelleme: 06 Kasım 2019 Çarşamba 14:39
A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın Sırbistan ve Litvanya maçlarının aday kadrosu belli oldu

FIBA 2021 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde mücadele edecek olan A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın, Sırbistan ve Litvanya ile oynayacağı karşılaşmalar öncesinde aday kadrosu belli oldu. Açıklanan 16 kişilik kadroda Fenerbahçe'den 4, Galatasaray ve Botaş'dan da 3'er oyuncu yer aldı.
E Grubu’nda yer alan ay-yıldızlılar, 14 Kasım Perşembe günü deplasmanda TSİ 19.00’da Sırbistan ile, 17 Kasım Pazar günü ise Mersin’de saat 17.30’da Litvanya ile karşılaşacak.
10 Kasım Pazar günü toplanacak millilerin teknik, idari ve oyuncu kadrosu şu şekilde:

Teknik ve İdari Kadro
Haluk Yıldırım - Milli Takımlar Direktörü - TBF
Yasemin Horasan - A Kadın Milli Takım Menajeri - TBF
Orhan Demirel - A Kadın Milli Takım İdarecisi - TBF
Ceyhun Yıldızoğlu - A Kadın Milli Takım Başantrenörü - TBF / Gelecek Koleji Çukurova Basketbol
Osman Olcay Orak - Yardımcı Antrenör - Birevim Elazığ İl Özel İdare
Ömer Buharalı - Yardımcı Antrenör - Fenerbahçe
Esmeral Tunçluer - Yardımcı Antrenör - Sakarya Yükseliş
Murat Üner - Kondisyoner - TBF
Emre Baca - Doktor
Neşe Ceylan Zengin - Diyetisyen
Merve Yıldız - Fizyoterapist - Acıbadem Sağlık Grubu
Murat Erdem - Fizyoterapist - TBF
Cüneyt İnce - Masör - Hatay BŞB
İbrahim Koç - Masör - Fenerbahçe Öznur Kablo
Barış Yılmaz - Malzeme Sorumlusu - TBF

Oyuncu
Ayşegül Günay Aladağ - Bellona Kayseri Basketbol
Kübra Erat - Birevim Elazığ İl Özel İdare
Melis Gülcan - Botaş
Cansu Köksal - Botaş
Kuanitra Holingsvorth - Botaş
Olcay Çakır Turgut - Fenerbahçe
Esra Ural Topuz - Fenerbahçe
Tuğçe Canıtez - Fenerbahçe
Kiah Irene Stokes - Fenerbahçe
Tilbe Şenyürek - Galatasaray
Işıl Alben - Galatasaray
İnci Güçlü - Galatasaray
Gizem Yavuz - İzmit Belediyespor
Pelin Derya Bilgiç - OGM Ormanspor
Damla Gezgin - OGM Ormanspor
Merve Aydin - Nantes Reze Basket / Fransa

Kaynak: iha

A Milli Kadın Basketbol Takımı'
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 11 6 3 2 20 11 +9 21
2. Fenerbahçe 11 6 2 3 21 12 +9 20
3. Alanyaspor 11 5 4 2 19 12 +7 19
4. Trabzonspor 11 5 4 2 20 13 +7 19
5. Medipol Başakşehir 11 5 4 2 18 13 +5 19
6. Galatasaray 11 5 4 2 13 9 +4 19
7. Btc Turk Yeni Malatyaspor 11 5 3 3 25 13 +12 18
8. Beşiktaş 11 5 3 3 14 13 +1 18
9. Gaziantep Futbol Kulübü 11 4 3 4 16 21 -5 15
10. Çaykur Rizespor 11 4 2 5 11 18 -7 14
11. Göztepe 11 3 4 4 10 12 -2 13
12. Konyaspor 11 3 4 4 12 16 -4 13
13. Kasımpaşa 11 3 3 5 16 18 -2 12
14. Yukatel Denizlispor 11 3 2 6 9 13 -4 11
15. Antalyaspor 11 3 2 6 11 20 -9 11
16. Gençlerbirliği 11 2 4 5 15 16 -1 10
17. MKE Ankaragücü 11 2 3 6 8 17 -9 9
18. İstikbal M. Kayserispor 11 1 4 6 10 21 -11 7
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

12 . Hafta 22 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray A.Ş - Medipol Başakşehir FC


23 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş A.Ş


24 Kasım, Pazar

14:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe


25 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü


13 . Hafta 29 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Gençlerbirliği - Btc Türk Yeni Malatyaspor


30 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Kasımpaşa A.Ş

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Konyaspor

17:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - MKE Ankaragücü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Fenerbahçe


01 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Yukatel Denizlispor

16:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Antalyaspor A.Ş

19:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Galatasaray A.Ş


02 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor


14 . Hafta 06 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Fenerbahçe - Gençlerbirliği


07 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


08 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Konyaspor - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

16:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Medipol Başakşehir FC

16:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Trabzonspor A.Ş

19:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Beşiktaş A.Ş


09 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Çaykur Rizespor


15 . Hafta 13 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Antalyaspor A.Ş


14 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Gençlerbirliği - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - MKE Ankaragücü


15 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - İstikbal Mobilya Kayserispor

16:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Fenerbahçe

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Btc Türk Yeni Malatyaspor


16 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Yukatel Denizlispor

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Konyaspor


16 . Hafta 20 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - MKE Ankaragücü


21 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Galatasaray A.Ş


22 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gençlerbirliği - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Medipol Başakşehir FC

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Beşiktaş A.Ş


23 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Konyaspor - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Aytemiz Alanyaspor


17 . Hafta 27 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Gençlerbirliği


28 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Yukatel Denizlispor

17:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Antalyaspor A.Ş


29 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Konyaspor

16:30 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Fenerbahçe



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »