21 Nisan 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Başkan yeni Drogba peşinde!

Başkan yeni Drogba peşinde!

Finansal fair-play kurallarını hiçe sayarak 4.5 milyon euro'luk bonservis bedeline Serdar Aziz'i transfer eden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, forvet transreri için "çilek" peşinde.


14 Temmuz 2016 08:55

Başkan yeni Drogba peşinde!

Finansal fair-play kurallarını hiçe sayarak 4.5 milyon euro'luk bonservis bedeline Serdar Aziz'i transfer eden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, forvet transreri için "çilek" peşinde. Ünal Aysal zamanında alınan Didier Drogba gibi üst düzey bir forvet arayan Galatasaray'da Başkan Özbek'in kendilerine dünya çapında forvet bulmasını isteyen menjaerlere, "bana Rodallega veya Castaiganıs gibi isimlerle gelmeyin... burası G.Saray. Alacaksak dünya çapında bir forvet oyuncusu alırız. Bana Drogba ayarında bir forvet oyuncusu bulun sonra oturup konuşalım" diye çıkıştığı bildirildi.

FFP sayesinde

Özbek'in dünya çapında forvet aramasının ve finansal fair-play kuralları önündeyken yaptığı bu çılgınlığın nedeni de ortaya çıktı. Cezalı olduğu bu senede Galatasaray, Avrupa'ya gidemeyecek. O yüzden bu sezonda transfer edilecek isimlerin Avrupa Kupası'nın "esame listesine" yazılması gibi bir sıkıntı yok. Gelecek sezon bonservisi ile oyuncu alamayacak olan Galatasaray, bu transfer döneminde kesenin ağzını açmaya kararlı.

Yeni Drogba planına tepki

Dursun Özbek'in Serdar Aziz'i alıp, menajerlere de "bana Drogba ayarında bir forvet bulun" demesi muhalefeti çileden çıkardı... muhalif isimler, "oyunculara olmayacak cezalar verip, sanki kulübün parası varmış gibi Drogba ayarında forvet arayan başkanın tek amacı vardır, Galatasaray'ı batırmak. Bu bir intikam projesidir" iddiasında bulundular.

Kaynak: Fotospor

Etiket: galatasaray, dursun özbekHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor