28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Spor Toto Süper Lig > Başkan transfer müjdesini verdi

Başkan transfer müjdesini verdi

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül Koza Tv’de önemli açıklamalarda bulundu ve hiçbir Türk oyuncu ile görüşme dahi yapmadıklarını söyledi


25 Temmuz 2016 23:32

Başkan transfer müjdesini verdi

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Koza Tv’ye bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu. Herkesin sabırlı olmasını isteyen Başkan Akgül, ’Birçok oyuncu ile görüştüğümüz doğru. Yurt içinde kamuoyunda yer alan isimlerle görüşmedik.Yurt  dışında görüştüğümüz oyuncular var ön anlaşma yaptık ama gelmek istemiyorlar. Yaşanan olaylar nedeniyle sıkıntı çekiyoruz. Vatanımıza, ülkemize yapılmış bir olay var. Yurt dışında farklı anlaşılıyor, bu nedenle oyuncu gelmiyor. Kimse endişeye kapılmasın, biz elimizden geleni yapacağız. Geç kalıyor gibi gözüküyoruz ama transfer konusunda rahat olunsun. Ben yurt dışında işlerim olmasına rağmen gitmiyorum. Görüşmelerimiz sürüyor. Sabırlı olsunlar kısa zamanda transferi netleştireceğiz’dedi.

Önceki senelerde de transfer döneminde Adanaspor’un isminin kullanıldığını hatırlatan Bayram Akgül,’Mustafa Pektemek bizim gündemimizde değil. Sercan, Bursa ile anlaştı. Burak kardeşimiz ama Balıkesir ile anlaştı. Bu üç isim de doğru değil. Kamuoyunda Bayram Akgül bile bile takımı düşürecek diye bir kanı var. Bu kadar zor şartlarda lige çıkardığımız takımı niye düşüreyim? Biz  2 oyuncu ile anlaştık, biri Arjantinli, diğeri Hollandalı ama havaalanında yaşanan patlama olayı etkiledi. Biz gerekli adımları atacağız kimsenin şüphesi olmasın.’ifadelerini kullandı.

İç transferde anlaşma sağlanamayan Didi ve performansı nedeniyle kampa katılmayan Gueye konularına da açıklık getiren Adanaspor Başkanı Akgül,’İç transferde anlaşması ve rakaımı belli olmasına rağmen Didi bu paralara oynamak istemediğini söyledi. Biz bu konuda gerekli adımları da attık. Kurumlar kalıcıdır, kişiler geçicidir. Didi kardeşimizdir, yaptığı yanlıştan dönerse kapımız açık. Bursaspor istiyor haberi yalan bize ulaşan resmi  birşey yok. Gueye’nin çalışmalarından hoca memnun bir iki gün içerisinde A takıma çağırabilir.’diye konuştu.

Store konusunda gerekli araştırmayı yaptıklarını ve  zarardan başka birşey olmadığını kaydeden Başkan Akgül,’Kulüpler buradan gelir edemiyorlar. 3 büyükler hariç Anadolu kulüpleri zarar ediyor. bu kadar sıkıntı içerisinde store ile uğraşıp bir kez daha zarar edemeyiz. Bilet fiyatları konusunda biz bugüne kadar hep aynı fiyatta tuttuk. Bizim derdimiz taraftarımızın cebindeki parayı almak değil. Biz bu kulübü yaşatmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. 3 büyük maçta bilet fiyatları ortaya çıktığında kombine daha avantajlı olacak.Kombine konusunda pahalı dendi biz maraton ve kale arkasında indirim yaptık ama sürekli aynı insanlar bizi eleştiriyor. ‘şeklinde görüş belirtti.

Uzel: İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz

Adanaspor’da üçüncü etap kampı Bolu Abant’ta başladı. Turuncu-Beyazlı takımın Basın Sözcüsü Bülent Uzel,yeni sezonda taraftarlara güzel maçlar izlettirmek istediklerini ve üçüncü etap kampının başladığını söyledi.İlk iki etap kampını başarılı bir şekilde tamamladıklarını anlatan Bülent Uzel, üçüncü etabın Abant’ta başladığını ve iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade etti.

Birlil ve beraberlik içerisinde yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüklerini anlatan Adanaspor Basızn Sözcüsü Bülent Uzel,’Engin hocamız yönetiminde iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Önümüzde 3 tane hazırlık maçı var. Sırasıyla Malatyaspor, Giresunspor ve Alanyaspor ile oynayacağız. Takımımız yeni sezona hazır girmek için iyi bir çalışma dönemi geçiriyor.Süper Ligde taraftarımıza iyi maçlar seyrettirmek istiyoruz’dedi

Adanaspor 3 maç yapacak

Bolu Abant’ta üçüncü etap kampına başlayan Adanaspor bu dönem içerisinde 3 hazırlık maçı oynayacak. Turuncu-Beyazlı ekip 28 Temmuz’da Malatyaspor, 31 Temmuz’da Giresunspor ve 3 Ağustos’ta ise Alanyaspor ile hazırlık maçları oynayacak. Adanaspor’un Bolu Abant kampı 4 Ağustos’ta sona erecek.

Üçüncü etap başladı

Adanaspor’da üçüncü etap kampı Bolu Abant’ta başladı. İlk etabı Adana’da ikinci etabı Bolu Termal’de tamamlayan Adanaspor 4 Ağustos’a kadar Bolu Abant’ta Petro Club Otel’de çalışmalarına devam edecek. Turuncu-Beyazlı ekip bu etapta 3 hazırlık maçı oynayacak. Adanaspor Pazar akşamı Abanat’ta ilk idmanını yaptı. Bugün(dün) Teknik Direktör Engin İpekoğlu yönetiminde takım sabah ve akşam olmak üzere çift idman yaptı.

Etiket: Adanaspor, Bayram AkgülHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor