22 Mayıs 2018, Salı


> Atiker Konyaspor > Barry Douglas kadın olursa...

Barry Douglas kadın olursa...

Konyasporlu futbolcu Barry Douglas kadın kılığına girdi, ardından fotoğraflarını silmek zorunda kaldı.


31 Mayıs 2016 20:59

Barry Douglas kadın olursa...

Torku Konyasporlu futbolcu Barry Douglas, yayınladığı fotoğraflarla olay yarattı. Yeşil-beyazlıların sezon ortasında Polonya'nın Lech Poznan takımından transfer ettiği İskoç futbolcu, kadın kılığına girdi.

26 yaşındaki futbolcunun yaptığı hareketin ülkesinde son derece normal bir davranış olduğu ortaya çıktı. Evlilik sürecinde olan Douglas'ın, bekarlığa veda partisinde bu kılığa girdiği belirlendi. Britanya'da damatların evlilik döneminde bu tip saçma şeyler yapma gibi bir gelenekleri bulunduğu tespit edildi.
Taraftardan tepki geldi

Ayağına topuklu ayakkabı, üzerine mini bir şort ve onun üstüne de pembe bir mini elbise geçiren oyuncunun hareketi, kültürel kodlar açısından ise Konya ile uyuşmadı. Muhafazakâr yapısıyla ünlü Orta Anadolu kentinden, savunma oyuncusuna bazı tepkiler yükseldi.

Sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine İskoç oyuncu, paylaştığı tweeti silmek zorunda kaldı ve ardından bir açıklama yayınladı. Barry Douglas hem İngilizce hem de Türkçe yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Gücendirdiysem özür dilerim"

"Sosyal medyadaki kadın kıyafetli fotoğraflarım bekarlığa veda partisinde damadın evlilik öncesi yakın dostlarıyla yaptığı kültürel birşeydir. Herhangi birini gücendirdiysem özür dilerim. Fotoğrafları kaldırdım. Bir kez daha belirtmek isterim ki bu, art niyet taşımayan yanlış anlaşılmış bir şakaydı"

Etiket: Barry douglasHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor