28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Balotelli sürprizi!

Balotelli sürprizi!

Beşiktaş'ın golcü adaylarının "en çılgını" Mario Balotelli konusunda sürpriz...


10 Ağustos 2016 13:04

Balotelli sürprizi!

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, Wilfred Bony ile ilgili görşmeler yapmak için İngiltere'ye çıkarma yaptığı sırada Liverpool tarafından kadro dışı bırakılan Mario Balotelli ile yüzyüze görüşmüştü.

Orman daha sonra Monte Carlo'da İtalyan oyuncunun menajeri Mino Raiola ile bir araya gelmişti. Tam Monte Carlo'daki görüşmenin yapıldığı gün Şenol Güneş sürpriz bir çıkış yaparak, Balotelli'yi istemediğini açıkladı.

Dün ise Orman, "Balotelli önemli bir yıldız ancak problemli bir oyuncu. Öyle bir imajı var" diyerek Balotelli için görüşlerinin farklı olduğunu ortaya koydu. Ardından, "Biz önce kendi prensiplerimiz içinde görüşmelerimizi yaparız. Biz oyuncuya inandıktan sonra hocamızla istişare ederiz" diyerek Balotelli konusunun kapanmadığını bir sürprizin olabileceğini ortaya koydu.

Bas Dost el yaktı

Beşiktaş'ta Mario Gomez'in yerine düşünülen isimlerden biri olan Bas Dost el yaktı. Adı Galatasaray'la da anılan Bas Dost için Wolfsburg'un 11 milyon Euro bonservis bedeli belirlediği iddia edildi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor