19 Ocak 2019, Cumartesi


> Trabzonspor > Bakanlar için ilk proje

Bakanlar için ilk proje

Trabzonspor'da yeni yönetim, borçların kapanması için proje çalışmalarına devam ediyor.


25 Nisan 2018 00:17

Bakanlar için ilk proje

Ankara’ya yapılan ziyaret sırasında iki Trabzonsporlu Bakan Berat Albayrak ile Süleyman Zorlu’nun ziyaret edilmemesi camiada merak konusu olmuştu… iki bakanın da, yönetiminden “geldiğinizde elinizde kulübe mali gelir getirecek projelerle gelin, bize bu projeleri anlatın, nerede düğmeye basmamız gerektiğini söyleyin” mesajı aldıkları için ziyaretin geciktiği bildirildi.

Yönetim Kurulu üyesi Müminhan Bilgin bahsedilen projelerle ilgili çalışma içerisinde. Bilgin’in elinde üç önemli proje var. Bunlardan birisi sahilde eski fuar alanında çok amaçlı ultra lüks  bir akaryakıt istasyonunun kurulması. Trabzonspor ya kendi istasyonu çalıştıracak ya da kiraya verecek. Tek sorun  belediyenin söz konusu alan ile ilgili imara akaryakıt istasyonunu işlemesi. Belediye başkanı bunu kabul  etti.

Genel Müdür: 8 aydır muhatap bulamıyorduk

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu yüksek borcu olan banka genel müdürleri ile temasta. Geçen gün Ziraat Bankası genel müdürü ile görüştü. İki saate yakın bir görüşme oldu.  Ağaoğlu görüşmelerle ilgili, “çetin bir pazarlık içindeyiz” cevabını verdi. Bu arada genel müdürün Ağaoğlu’na, “8 aydır Trabzonspor’dan bir muhatap arıyorduk.. Nihayet sizine karşılaştık…” dediği iddiası da gündeme geldi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın